Samsung Galaxy S21 ze Snapdragonem 875 - niestety raczej nie w Polsce

Samsung Galaxy S21 z procesorem Snapdragon 875 otrzymuje pierwsze certyfikaty. Czy istnieje szansa, aby model z układem Qualcomm trafił do Polski?

Koreańczycy zaprezentowali już wszystkie flagowe urządzenia na 2020 rok. W siedzibie Samsunga trwają już zaawansowane prace nad Galaxy S21. Okazuje się, że smartfon ten może zadebiutować wcześniej, niż myśleliśmy. W sieci pojawiły nie plotki wskazują na przyśpieszenie premiery o 6 tygodni.

Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra
Źródło: PCWorld.com

Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra

Źródło: PCWorld.com

Po testach Galaxy S20 Ultra oraz Galaxy Note 20 Ultra (zapoznaj się z naszą recenzją) wiemy już, że w tym roku różnica pomiędzy wariantami ze Snapdragonem, a Exynosem jest duża. Niestety w Europie Samsung nadal dostarcza modele z autorskimi chipami. Zmieniło się to razem z debiutem Galaxy S20 FE, ale niestety Galaxy S21 prawdopodobnie ponownie otrzyma Exynosa.

Zobacz również:

Koreański wariant Samsunga Galaxy S21 o oznaczeniu SM-G9910 trafił właśnie do 3C. Smartfon otrzymał już certyfikat. Dowiadujemy się z niego, że flagowiec otrzyma 25 W ładowarkę oraz procesor Qualcomm Snapdragon 875.

O wydanie certyfikatu wnioskował chiński oddział Samsunga, a urządzenie wyprodukowano w Wietnamie. Nie powinno nas to dziwić - to właśnie tam Koreańczycy produkują swoje flagowe urządzenia.

Dokument certyfikacyjny potwierdził także, że Galaxy S21 otrzyma akumulator o pojemności 4000 mAh (pojemność typowa 3880 mAh). Galaxy S21 jest pierwszym smartfonem ze Snapdragonem 875, który przeszedł proces certyfikacji.

Nadchodzący Galaxy S21 oferowany będzie również w wersji z procesorem Exynos 2100. To właśnie ten wariant powinien trafić do sprzedaży w naszym kraju.

Źródło: gizmochina.com