Samsung Galaxy S21 - znamy datę premiery, startu sprzedaży i kolory

Wiemy już, kiedy na rynku pojawi się Galaxy S21. Flagowe smartfony Samsunga na 2021 rok pojawią się wcześniej, niż zakładaliśmy.

Kolejne przecieki potwierdziły właśnie, że nowe smartfon z rodziny Galaxy S21 zadebiutują wcześniej, niż zazwyczaj. Samsung zawsze prezentował nowe flagowce Galaxy S w lutym. Działo się tak przez ostatnie kilka lat. W przyszłym roku Galaxy S21 pojawi się na rynku nieco wcześniej - pod koniec stycznia.

Smartfon Samsung Galaxy S21

Smartfon Samsung Galaxy S21

Jon Prosser, który znany jest z przekazywania wiarygodnych informacje o nadchodzącym sprzęcie Apple postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Według posiadanych przez niego danych Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra zostaną zaprezentowane już 14 stycznia 2020 roku. Tego samego dnia rozpocznie się przedsprzedaż. Prosser nie informuje, jakie prezenty przewiduje Samsung, ale z pewnością możemy liczyć na wartościowe gadgety.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy
  • Jaki smartfon jest najwydatniejszy? Najlepsze procesory dla smartfonów w 2023 roku

Pierwsze egzemplarze smartfonów z rodziny Galaxy S21 trafią do odbiorców 29 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że premierę przyśpieszono o nieco ponad miesiąc w stosunku do wprowadzenia na rynek Galaxy S20 w 2020 roku.

Samsungi Galaxy S21 dostępne będą w pięciu wersjach kolorystycznych - czarnej, białej, szarej, srebrnej, filetowej oraz różowej.

Ross Young potwierdził informacje przekazane przez Jona Prossera. Dodatkowo przekazał, że zwykły Galaxy S20 dostępny będzie w kolorze szarym, różowym, fioletowym oraz białym, Galaxy S21+ w kolorze białym i srebrnym, a Galaxy S21 Ultra w kolorze białym, srebrnym oraz fioletowym.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: techradar.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: