Samsung Galaxy S4 sprzedał się w liczbie 40 milionów sztuk

Samsung Galaxy S4 to flagowy model smartfona w ofercie koreańskiej firmy, który został ostatnio nieco przyćmiony przez premierę phabletu Galaxy Note 3. Okazuje się jednak, że jego sprzedaż mimo to stoi na bardzo przyzwoitym poziomie.

Galaxy S4 to zaprezentowany na początku tego roku topowy model telefonu w ofercie Samsunga. Szef oddziału Samsung Mobile, JK Shin, poinformował o bardzo dobrej sprzedaży tego smartfona, jednocześnie dementując plotki, jakoby Samsung był z popularności flagowca nie był zadowolony.

Wedle tych plotek następca Galaxy S4 miałby trafić do sprzedaży już na początku 2015 roku, ale jak widać nawet jeśli Galaxy S5 pojawi się w sklepach niedługo, to za tą decyzją nie będzie stałą słaba sprzedaż obecnego modelu. Zainteresowanie klientów jest nim nawet większe, niż jego poprzednikiem Galaxy SIII.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [30.11.2021]
  • Cyber Monday na Samsung.com - ostatnia szansa na takie okazje! [30.11.2021]

Samsung chwali się, że na rynek trafiło już ponad 40 milionów egzemplarzy smartfonu Galaxy S4, a jedna czwarta z nich, czyli pierwsze 10 milionów, sprzedało się już w przeciągu pierwszego miesiąca. Dwukrotnie lepszy wynik, czyli 20 milionów sztuk koreański Samsung osiągnął już w drugim miesiącu od wprowadzenia urządzenia na sklepowe półki.

Samsung Galaxy S4 sprzedał się w liczbie 40 milionów sztuk

Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 to topowy model w ofercie koreańskiej firmy w segmencie smartfonów, ale stracił już miano najnowszego urządzenia o najlepszych parametrach. Na targach IFA w Berlinie na początku września tego roku pokazany został światu nowy phablet Galaxy Note 3, który jest nowy, sporo większy i ma jeszcze lepsze podzespoły niż Galaxy S4.

źródło: sammobile.com