Samsung Galaxy S4 z Androidem 5.0 Lollipop na filmie

Właściciele smartfona Galaxy S4 z pewnością z niecierpliwością czekają na system Android 5.0 Lollipop. W serwisie YouTube pojawił się film, na którym można zobaczyć w akcji "tę parę".

Kilka dni temu serwis SamMobile poinformował, że wedle jego wiedzy użytkownicy poprzedniego flagowego smartfona Samsunga, modelu Galaxy S4, powinni otrzymać aktualizację do Androida 5.0 Lollipop na początku 2015 roku. Pierwszymi szczęściarzami będą ponoć ci z nich, którzy posiadają wersję urządzenia (GT-I9500) korzystającą z procesora Exynos 5 Octa.

Android 5.0 Lollipop w akcji

Kilka dni temu ten sam serwis opublikował na YouTube film, na którym prezentuje działanie drugiej kompilacji Androida 5.0 Lollipop, która wpadła mu w ręce i która przeznaczona jest dla smartfona Galaxy S5:

Dzisiaj zaprezentował natomiast kolejny materiał, na którym możemy zobaczyć, jak "lizak" sprawuje się na smartfonie Galaxy S4:

Jak widzicie, koreańska firma przygotowała dla Galaxy S4 zoptymalizowany dla Androida 5.0 Lollipop interfejs użytkownika TouchWiz, który prezentuje się w zasadzie tak samo, jak na modelu Galaxy S5. Serwis SamMobile twierdzi ponadto, że nowy system działa szybciej i lepiej zarządza pamięcią niż Android 4.4 KitKat. Dlaczego jednak nie zdecydował się na udostępnienie testowanej kompilacji? Ze względu na jej niestabilność.