Samsung Galaxy S5 Prime: premiera w czerwcu, cena na poziomie Galaxy S5

Smartfon Galaxy S5 Prime G906S znów zagościł w "sieciowych doniesieniach", z których wynika, że może on mieć premierę już w czerwcu.

Smartfon Galaxy S5, który dostępny jest na rynku od ponad miesiąca, rekordowo szybko sprzedał się w liczbie 10 milionów egzemplarzy. Konsumentów przekonał do siebie nie tylko specyfikacją, ale być może również miłym dodatkiem w postaci Galaxy Gifts, czyli wartego 2000 złotych pakietu usług. Ponadto dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wkrótce udostępniona zostanie im najnowsza wersja platformy do zarządzania urządzaniami mobilnymi, Knox 2.0.

Być może niedługo część z właścicieli Galaxy S5 z zazdrością jednak będzie spoglądała na znajomych, którzy zakupią smartfon...Galaxy S5 Prime z ekranem QHD. Informacje o tym urządzeniu pojawiają się od miesięcy, zaś w ostatnim okresie mieliśmy ich jakby nieco więcej. Być może zbliża się więc jego premiera, o czym przekonuje koreański serwis Naver.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [3.12.2021]

Opierając się na źródle mającym bliskie kontakty z Samsungiem, twierdzi on, że Galaxy S5 Prime G906S będzie miał premierę już w połowie czerwca. Co więcej, podaje też jego sugerowaną cenę, która ma zostać ustalona na mniej więcej podobnym poziomie jak to miało miejsce w przypadku modelu Galaxy S5. Jeżeli tak faktycznie będzie, to raczej powinniśmy zapomnieć o metalowej obudowie.