Samsung Galaxy S5 będzie oferowany na starcie w złotym kolorze

Smartfon Samsung Galaxy S5 prawdopodobnie będzie od początku oferowany w wersji dysponującej obudową w złotym kolorze.

Do premiery smartfona Samsung Galaxy S5 pozostało kilka dni. Nie powinno więc nikogo dziwić, że ilość niepotwierdzonych doniesień na jego temat rośnie. Ostatnie dotyczyły dwóch wersji urządzenia różniących się wyłącznie typem zastosowanego ekranu oraz skanera linii papilarnych, który wbrew temu co sugerowały wcześniejsze spekulacje nie będzie wbudowany w ekran, lecz zostanie umieszczony, podobnie jak w Apple iPhone'ie 5s, w przycisku Home.

Dzisiaj mamy okazję przedstawić kolejne interesujące informacje. Serwis GSMArena dotarł bowiem do następującego zapisu w systemie inwentaryzacji operatora Vodafone:

Samsung Galaxy S5 będzie oferowany na starcie w złotym kolorze

Jak widzicie, mowa tutaj jest o smartfonie Galaxy S5 GOLD, czyli dysponującym obudową w złotym kolorze. To dosyć interesujące ponieważ do tej pory Samsung nie oferował na starcie złotych wersji swoich flagowców (złota edycja modelu Galaxy S4 pojawiła się kilka miesięcy po jego premierze). Oznacza to więc, że koreański producent wyciągnął wnioski ze sprzedaży iPhone'a 5S, którego złota wersja rozeszła się jak ciepłe bułeczki.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy Tab S8 na pierwszych grafikach! Na premierę jeszcze poczekamy...
  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 23.10.2021]