Samsung Galaxy S5 kupisz w Polsce już za...no właśnie, za ile?

Smartfon Galaxy S5 można już zamówić w niektórych sklepach. Jest ich jednak jeszcze naprawdę niewiele.

11 kwietnia na rynek trafić ma najnowszy flagowy smartfon firmy Samsung, czyli model Galaxy S5. Czy pomimo tego, że oficjalna sprzedaż urządzenia jeszcze się w Polsce nie rozpoczęła, można je jednak obecnie gdzieś zamówić? Tak. Za ile? To też sprawdziliśmy.

Gdzie można obecnie zarezerwować Galaxy S5?

Korzystając z porównywarek cen (Skąpiec.pl, Ceneo.pl, Nokaut.pl, Idealo.pl ) okazuje się, że obecnie smartfon Galaxy S5 można zarezerwować w zaledwie trzech sklepach internetowych: alternate.pl, redcoon.pl i CaxSOFT.pl. Urządzenie dostępne jest jednak także na Allegro. Pominąwszy kilka ofert wymagających udziału w licytacji jest jedna oferta sklepu z Gliwic, który sprzedaje Galaxy S5 w opcji "Kup teraz".

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy Watch 6 - data premiery, cena, dane techniczne [25.05.2023]
  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów

Gdzie jest najtaniej?

Spośród sklepów ujmowanych w porównywarkach najtaniej Galaxy S5 oferuje sklep alternate.pl, który wycenił urządzenie na 2629 zł (2678 z kosztem dostawy). Jego konkurenci żądają 2999 zł (3017 zł. z dostawą; redcoon.pl) i 3165 zł (dostawa 0 zł.; CaxSOFT.pl). Kwotę tę przebił jednak wspomniany sklep na Allegro, w którego przypadku za gadżet Samsunga trzeba zapłacić (z dostawą) 2624 zł.

Porównując oferty powyższych sklepów warto dodać, że sklep alternate.pl to nie jest polski sklep, lecz niemiecki. Oznacz to więc np. że reklamowany artykuł będziemy musieli przesłać do Niemiec.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: