Samsung Galaxy S5 może zostać zaprezentowany już w lutym przed targami MWC

Samsung Galaxy S5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń mobilnych tego roku. Nowy flagowy smartfon od koreańskiego producenta powinien pojawić się w sklepach w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy, a wedle najnowszych doniesień możemy spodziewać się jego premiery jeszcze przed targami MWC 2014.

Samsung jest największym producentem urządzeń z systemem Google Android, a modele z serii Galaxy S to jego flagowe urządzenia, które zdobyły olbrzymią popularność na całym świecie. Fani marki już od blisko roku czekają na kolejny model z tej linii, a do sieci wyciekają kolejne informacje dotyczące spodziewanej specyfikacji tego sprzętu. Koreańska firma trzyma jednak nadal klientów w niepewności i ciągle nie podała spodziewanej daty oraz miejsca

premiery.

Wiele osób do tej pory zakładało, że nowy smartfon pojawi się zaraz przed lub zaraz po MWC 2014 w Barcelonie. Same targi Mobile World Congress to obecnie największe targi elektroniki skupiające się wokół rozwiązań z branży mobilnej. Od lat to na nich pojawia się mnóstwo nowych urządzeń, ale kolejne firmy powoli się z nich wycofują, aby przyciągnąć uwagę mediów do swoich produktów na własnych konferencjach.

Zobacz również:

  • Galaxy Buds 2 - nowości i aktualizacje po premierze [19.10.2021]
  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [19.10.2021]
Samsung Galaxy S5 może zostać zaprezentowany już w lutym przed targami MWC

Tak jest zresztą w przypadku Samsunga, który na MWC pokazał ostatnio flagowca Galaxy SII. Następne modele zaprezentowane zostały już w Londynie i Nowym Jorku. Nie jest jednak wykluczone, że premiera Samsunga Galaxy S5 odbędzie się po kilku latach znów w Barcelonie. Wedle informacji serwisu PocketNow smartfon ma zostać pokazany światu jednak nie na samej imprezie, a tuż przed nią 23 lutego o godzinie 18 lokalnego czasu. Pozwoliłoby to Samsungowi na wprowadzenie nowego modelu na sklepowe półki już w kwietniu.