Samsung Galaxy S5 - tak może wyglądać

W oczekiwaniu na smartfon Galaxy S5 wielu z nas zastanawia się, jak może on wyglądać. Zobaczcie jego koncept i wypowiedzcie się, czy czegoś takiego właśnie oczekujecie.

Obecnie chyba najbardziej wyczekiwanym urządzeniem na rynku mobilnym jest smartfon Samsung Galaxy S5. Na stronie SamsungGalaxyS5.nl pojawiło się właśnie kilka zdjęć prezentujących jego koncept:

Koncept Samsunga Galaxy S5

Koncept Samsunga Galaxy S5

Koncept Samsunga Galaxy  S5

Koncept Samsunga Galaxy S5

Czy tak faktycznie może wyglądać kolejny flagowiec Samsunga? Być może tak. Ja jednak sądzę, że autorzy konceptu za mało "zaszaleli" (alumniowo-skórzana obudowa nie załatwi sprawy), przez co otrzymaliśmy urządzenie bardzo zbliżone wyglądem do poprzednika, modelu Galaxy S4:

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Biorę pod uwagę sygnały sugerujące, że może nastąpić tutaj jakaś poważniejsza zmiana. Do takiego wniosku można było bowiem dojść po niedawnej wypowiedzi wiceprezes koreańskiej firmy w dziale urządzeń mobilnych, Lee Young-hee, która przyznała, że różnice pomiędzy Galaxy SIII i Galaxy S4 były niestety na tyle małe, że użytkownicy ich nie czuli przez co reakcja rynku "nie była tak wielka". W przypadku Galaxy S5 koreański producent chciałby więc chyba uniknąć podobnej sytuacji.

Najświeższe doniesienia

Na koniec najnowsze, zaprzeczające wcześniejszym doniesienia na temat Galaxy S5. Wynika z nich, że gadżet ten:

- nie będzie dysponował metalową obudową

- nie będzie oferował skanera tęczówki (pojawi się za to skaner bezpośrednio na ekranie telefonu)

- zaoferuje aparat o wyższej rozdzielczości 20 MP

- zostanie jednak zaprezentowany w lutym (dokładnie 23 lutego, tuż przez targami MWC)

- do sprzedaży trafi w kwietniu

Jakie są Wasze oczekiwania odnośnie designu Galaxy S5?