Samsung Galaxy S5 trafia do oferty pierwszego polskiego operatora

Smartfon Samsung Galaxy S5 był jedną z najgłośniejszych i najciekawszych premier na targach MWC 2014 w Barcelonie. Koreański producent lada moment wprowadzi go do sprzedaży, a w Polsce telefon pojawił się w ofercie pierwszego operatora komórkowego.

Samsung Galaxy S5 to telefon, który zastąpił w ofercie Samsunga zeszłorocznego flagowca Galaxy S4. Koreański producent w tym roku zaproponował klientom po raz kolejny telefon o ogromnym, bo aż 5,1 calowym ekranie o rozdzielczości Full HD. W środku znalazł się procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktowany na 2,5 GHz i wspierany przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Pod względem wzornictwa nowy model wyróżnia się nowym typem plastikowej obudowy, a z ciekawszych nowości warto wymienić czytnik linii papilarnych ukryty w przycisku Home.

Telefon powinien trafić do wolnej sprzedaży już na początku kwietnia i wtedy też powinien trafić do oferty operatorów komórkowych. W naszym kraju pierwszą siecią, która zapowiedziała wprowadzenie Samsunga Galaxy S5 do sprzedaży, jest T-Mobile. Telefon już dzisiaj można zamawiać na stronie internetowej operatora, a oficjalna data rozpoczęcia sprzedaży to 11 kwietnia. Dla osób, które zdecydują się teraz na zakup Samsunga Galaxy S5 między 20 marca a 11 kwietnia operator przygotował specjalną promocję. Klienci otrzymają najnowszą opaskę koreańskiego producenta do lifeloggingu o nazwie Samsung Gear Fit.

Zobacz również:

  • OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!
  • Najlepsze oferty abonamentowe - jakiego operatora wybrać? (30.11.2021)
Samsung Galaxy S5 trafia do oferty pierwszego polskiego operatora

Podane zostały też ceny telefonu w sześciu różnych wariantach. Dla przykładu, telefon będzie można kupić za złotówkę przy zobowiązaniu wynoszącym 249,99 złotych miesięcznie, a przy najtańszym abonamencie w wysokości 39,99 złotych opłaty za miesiąc cena telefonu to 1919 złotych. W każdym przypadku umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie T-Mobile.