Samsung Galaxy S5 w prawdziwej przedsprzedaży w Orange

Sieć Orange wprowadza w Polsce do sprzedaży najnowszy topowy smartfon Samsunga. Flagowy telefon Galaxy S5 dostępny jest już teraz w ofercie e-sklepu operatora. Telefony kupione przez najbliższy tydzień dzielący nas od oficjalnej prezentacji mają być wysyłane od ręki kurierem do klientów.

Rzecznik polskiego oddziału sieci Orange, Wojciech Jabczyński, ogłosił na swoim firmowym blogu rozpoczęcie “prawdziwej przedsprzedaży” nowego topowego telefonu firmy Samsung. Sieć nie zbiera tylko zamówień przed oficjalną premierą zamówień, a faktycznie sprzedaje już telefony.

Model Galaxy S5 wraz z pełnym cennikiem pojawił się już na stronie operatora w e-sklepie i mogą go zamawiać wszyscy chętni. Telefon dostępny jest w ofertach Orange dla klientów biznesowych i indywidualnych w różnych taryfach.

Niestety, Samsung Galaxy S5 nie należy do tanich telefonów. Dla przykładu, urządzenie kosztuje 1329 złotych w umowie podpisywanej na 24 miesiące o nazwie Smart Plan Multi. Oferta ze smartfonem obiecuje nielimitowane rozmowy przy wysokości zobowiązania w wysokości 89,90 na miesiąc. Z pełnym cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej sieci Orange.

Operator przygotował jednak promocję. Pierwszych trzydziestu chętnych, którzy zdecydują się na zakup nowego telefonu u operatora, otrzyma w prezencie opaskę Samsung Gear Fit. Oficjalna i uroczysta polska premiera nowego smartfona Samsung Galaxy S5 będzie miała miejsce już 11 kwietnia i wtedy trafi on do sprzedaży u pozostałych operatorów oraz do klasycznych sklepów z elektroniką.