Samsung Galaxy S5 w wersji z obudową wysadzaną kryształami Swarovskiego

Samsung Galaxy S5 to najnowszy smartfon w ofercie koreańskiego producenta. Niestety podobnie jak poprzednie modele z tej linii został on wyposażony w plastikową obudowę. Dla osób, które nie chcą kolejnego plastikowego telefonu, jego twórcy przygotowali specjalną wersję wysadzaną kryształami Swarovskiego.

Nowy smartfon Samsunga pod względem parametrów nie ustępuje flagowym modelom innych firm produkujących telefony z systemem Android. Nowy Galaxy S5 wyposażony został w pięciocalowy ekran Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 801 i 2 GB pamięci RAM. Na pokładzie znalazły się też wszystkie niezbędne moduły łączności, slot na kartę pamięci i 16-megapikselowy aparat fotograficzny.

Niestety Samsung Galaxy S5 nie prezentuje się tak bezkompromisowo pod względem obudowy. Po raz kolejny Koreańczycy zdecydowali się na wykorzystanie plastiku. Co prawda klapka baterii w najnowszym flagowcu ma ciekawą fakturę i nie wygląda tak prosto, jak w poprzednim modelu, ale nie potwierdziły plotki o wersji Galaxy S5 Premium z aluminiową obudową.

Zobacz również:

  • Galaxy Watch 4 - nowości i aktualizacje po premierze [28.10.2021]
  • Redmi Note 11 już są i wyglądają świetnie! Kiedy trafią do Polski?

Nie znaczy to, że Samsung nie wprowadzi innej wersji flagowego telefonu. Okazuje się, że do oferty trafi Galaxy S5 Crystal Edition. Niestety, chociaż nie znamy jeszcze oficjalnej ceny tego modelu, to z pewnością nie będzie on w zasięgu portfela przeciętnego konsumenta. W tej wersji obudowa telefonu będzie... wysadzana kryształami Swarovskiego. Producent zapowiedział za pomocą materiału wideo umieszczonego na kanale Samsung Mobile Korea wprowadzenie tego modelu do oferty. Do sprzedaży ma on trafić już w maju.