Samsung Galaxy S5 z darmowym dostępem do ponad 30 milionów utworów

Osoby, które zakupią smartfon Galaxy S5, zostaną podczas rejestracji nowego konta poinformowane o możliwości skorzystania z bezpłatnego dostępu do serwisu Deezer.

Już jutro 11 kwietnia o godzinie 11:11 rusza sprzedaż smartfona Samsung Galaxy S5. Towarzyszyć temu będą dodatkowe atrakcje dla osób, które znajdą się w CH Arkadia (Warszawa), Galerii Bałtyckiej (Gdańsk) i CH Manufaktura (Łódź). Będą mogły one uczestniczyć w różnych konkursach i wygrać najnowszy "galaktyczny" gadżet.

Przyszli właściciele smartfona Galaxy S5 mogą też korzystać z efektów współpracy pomiędzy firmą Samsung Electronics i Deezer, czyli jednym z największych serwisów muzycznych na świecie. Otrzymają nieograniczony dostęp z poziomu smartfona do ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości (bitrate 320 kbps), zarówno w trybie online, jak i offline. Usługa Deezer Premium + jest jednak ograniczona czasowo do sześciu miesięcy.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [3.12.2021]

"To przełomowe porozumienie. Samsung projektuje jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń na rynku, my tworzymy najbardziej intuicyjny i najlepiej spersonalizowany serwis muzyczny. Wspólnie możemy zagwarantować niezrównane przeżycia muzyczne" – powiedział Axel Dauchez, prezes serwisu Deezer.

Nie tylko Galaxy S5

Warto też dodać, że wraz z premierą smartfona Galaxy S5 zadebiutują na rynku urządzenia naręczne Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit.

Ceny

Na koniec dla przypomnienia ceny najnowszych gadżetów Samsunga:

Samsung Galaxy S5: 2999 PLN

Samsung Gear Fit: 799 PLN

Samsung Gear 2: 1199 PLN

Samsung Gear 2 Neo: 899 PLN