Samsung Galaxy S5 z datą premiery. Przedsprzedaż rozpocznie się za dwa tygodnie

Zaprezentowany na targach MWC 2014 najnowszy topowy model telefonu Samsunga trafi do sprzedaży w przeciągu kilku tygodni. Już 28 marca rozpocznie się przedsprzedaż smartfona, ale producent nadal nie podał przewidywanych cen.

Samsung w trakcie targów Mobile World Congress 2014, które odbyły się pod koniec lutego w Barcelonie, zaprezentował najnowszy flagowy smartfon w swojej ofercie. Galaxy S5 pod względem parametrów prezentuje się świetnie, ale do tej pory producent nie chciał zdradzić ani jego ceny, ani daty premiery. Wygląda jednak na to, że brytyjski oddział Samsunga w końcu uchylił rąbka tajemnicy.

Cena nowego topowego modelu nadal nie jest znana, ale wiemy już, że zamówienia typu preorder będą mogli brytyjscy klienci składać już 28 marca, czyli za nieco ponad dwa tygodnie, w wybranych punktach sprzedażowych. Zamówione smartfony mają trafić w ręce klientów natomiast za niemal równy miesiąc, a dokładnie 11 kwietnia 2014 roku.

Zobacz również:

  • Galaxy Watch 4 - nowości i aktualizacje po premierze [28.10.2021]
  • Redmi Note 11 już są i wyglądają świetnie! Kiedy trafią do Polski?
Samsung Galaxy S5 z datą premiery. Przedsprzedaż rozpocznie się za dwa tygodnie

Samsung Galaxy S5 charakteryzować będzie się nowym ekranem o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości 1080p. Napędza go procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktowany na 2,5 GHz wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Wraz z telefonem zaprezentowane zostały też nowe akcesoria Samsung Gear: zupełnie inteligentny zegarek i pełniąca funkcję zegarka opaska służąca do lifeloggingu.

Warto dodać, że swojego nowego flagowca na targach MWC 2014 zaprezentowało też Sony. Japońska Xperia Z2 trafi do sprzedaży już niedługo, a cena telefonu została podana już w kilka dni do oficjalnej prezentacji. Umożliwiono też składanie przedpremierowych zamówień.

źródło: thenextweb.com