Samsung Galaxy S5 - znamy jego ceny w Orange

Smartfon Galaxy 5 trafił do przedsprzedaży w Orange. Niestety chodzi o rumuński oddział tego operatora, co jednak i tak daje nam pojęcie ile będziemy musieli przyszykować pieniędzy na zakup najnowszego gadżetu Samsunga.

Jesteśmy już po premierze kolejnego flagowego smartfona Samsunga, czyli modelu Galaxy S5. Z zamieszczanych przez Was komentarzy wynika, że wzbudził on mieszane uczucia, co nie zmienia faktu, że typujecie go na zwycięzcę pojedynku z konkurencyjnymi flagowcami, modelami Xperia Z2 i LG G Pro 2.

O ile wiemy już wszystko na temat możliwości tego urządzenia, o tyle tajemnicą pozostawała jego cena. Dzisiaj mamy już jednak pewne informacje na jej temat. Galaxy S5 pojawił się bowiem właśnie w ofercie przedsprzedaży na stronie Orange Romania:

Samsung Galaxy S5 - znamy jego ceny w Orange

Galaxy S5 w ofercie Orange Romania

Jego ceny ustalone zostały na poziomie:

- 249 euro przy dwuletniej umowie

- 699 euro bez umowy (według dzisiejszego kursu walut daje nam to 2931 zł)

Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: białym, czarnym i niebieskim. Jego dostawy mają się rozpocząć 11 kwietnia, czyli tak jak zapowiedział Samsung.

Zobacz również:

  • Jak zgarnąć ekstra promocje na AGD i nie tylko? Samsung przygotował atrakcyjne opcje
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14 Plus, iPhone 13, Mac Mini M2 [01.06.2023]

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że mówimy tutaj o cenie operatora, która często bywa wyższa niż w sklepach z elektroniką.

Aktualizacja: 05 marca 2014 17:54

Samsung Galaxy S5 pojawił się też w przedsprzedaży w holenderskim sklepie PDAShop.nl. Jego cena to 700 euro (za wersję 16 GB)


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: