Samsung Galaxy S5: znamy polskie ceny i wiemy, gdzie go kupić

Samsung Galaxy S5 miał wczoraj swoją polską oficjalną premierę. Nowy telefon koreańskiego producenta trafił też do oferty polskich sieci.

Najnowszy topowy model telefonu Samsunga trafił do sprzedaży w naszym kraju. Samsung wycenił swojego Galaxy S5 na równe 2999 złotych. Warto jednak przyjrzeć się ofercie działających w Polsce operatorów telefonii komórkowej, ponieważ można nabyć u nich nowy telefon w jeszcze lepszej cenie.

W przypadku sieci Play najkorzystniejszą taryfą, w której można zakupić Galaxy S5, jest Formuła Europa Unlimited. Przy dwuletniej umowie z zobowiązaniem miesięcznym w wysokości 185,98 złotych cena telefonu to 179 złotych. Dla porównania przy abonamencie Formuła Play Unlimited za 35,98 złotego za miesiąc kosztować będzie on aż 2469 złotych.

Zobacz również:

  • Czujesz się bezpieczny? iOS 15, Windows 10, i Chrome złamane!
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [18.10.2021]

Sieć Orange wprowadza Samsunga Galaxy S5 do taryf z rodziny Smart Plan Multi II. W najtańszym wariancie opłaty miesięcznej cena telefonu to 1819 złotych przy dwuletnim kontrakcie z opłatą w wysokości 49,98 złotych. Biorąc zaś pod uwagę najdroższy abonament za 149,98 złotych miesięcznie cena telefonu spada do 999 złotych (ceny dotyczą zakupu przez internet, nie w salonie). Cenę telefonu można też rozłożyć na raty, które będą doliczone do rachunku.

Samsung Galaxy S5: znamy polskie ceny i wiemy, gdzie go kupić

Polski Plus również wprowadził nowy telefon Samsunga do oferty, gdzie dla przykładu jego cena w taryfie o nazwie LTE kosztującej 39,99 złotych miesięcznie kosztuje on aż 2049 złotych. Dla porównania najdroższa taryfa opiewająca na kwotę miesięcznego zobowiązania w wysokości 189,99 złotego powoduje spadek ceny telefonu do 499 złotych. Oczywiście mowa o dwuletniej umowie

Nie mogło zabraknąć też Galaxy S5 w ofercie różowego operatora. T-Mobile oferuje Samsunga Galaxy S5 w abonamencie już za 39,99 złotych miesięcznie, gdzie cena telefonu wynosi 1919 złotych. Telefon dostępny za symboliczną złotówkę będzie natomiast dopiero w najdroższej taryfie, której koszt to aż 249 złotych na miesiąc. Podobnie jak u konkurencji, umowa podpisywana jest na dwa lata.