Samsung Galaxy S5: znamy polskie ceny i wiemy, gdzie go kupić

Samsung Galaxy S5 miał wczoraj swoją polską oficjalną premierę. Nowy telefon koreańskiego producenta trafił też do oferty polskich sieci.

Najnowszy topowy model telefonu Samsunga trafił do sprzedaży w naszym kraju. Samsung wycenił swojego Galaxy S5 na równe 2999 złotych. Warto jednak przyjrzeć się ofercie działających w Polsce operatorów telefonii komórkowej, ponieważ można nabyć u nich nowy telefon w jeszcze lepszej cenie.

W przypadku sieci Play najkorzystniejszą taryfą, w której można zakupić Galaxy S5, jest Formuła Europa Unlimited. Przy dwuletniej umowie z zobowiązaniem miesięcznym w wysokości 185,98 złotych cena telefonu to 179 złotych. Dla porównania przy abonamencie Formuła Play Unlimited za 35,98 złotego za miesiąc kosztować będzie on aż 2469 złotych.

Sieć Orange wprowadza Samsunga Galaxy S5 do taryf z rodziny Smart Plan Multi II. W najtańszym wariancie opłaty miesięcznej cena telefonu to 1819 złotych przy dwuletnim kontrakcie z opłatą w wysokości 49,98 złotych. Biorąc zaś pod uwagę najdroższy abonament za 149,98 złotych miesięcznie cena telefonu spada do 999 złotych (ceny dotyczą zakupu przez internet, nie w salonie). Cenę telefonu można też rozłożyć na raty, które będą doliczone do rachunku.

Samsung Galaxy S5: znamy polskie ceny i wiemy, gdzie go kupić

Polski Plus również wprowadził nowy telefon Samsunga do oferty, gdzie dla przykładu jego cena w taryfie o nazwie LTE kosztującej 39,99 złotych miesięcznie kosztuje on aż 2049 złotych. Dla porównania najdroższa taryfa opiewająca na kwotę miesięcznego zobowiązania w wysokości 189,99 złotego powoduje spadek ceny telefonu do 499 złotych. Oczywiście mowa o dwuletniej umowie

Nie mogło zabraknąć też Galaxy S5 w ofercie różowego operatora. T-Mobile oferuje Samsunga Galaxy S5 w abonamencie już za 39,99 złotych miesięcznie, gdzie cena telefonu wynosi 1919 złotych. Telefon dostępny za symboliczną złotówkę będzie natomiast dopiero w najdroższej taryfie, której koszt to aż 249 złotych na miesiąc. Podobnie jak u konkurencji, umowa podpisywana jest na dwa lata.