Samsung Galaxy S6 Edge: mamy jego zdjęcie i oficjalną zapowiedź

Samsung Galaxy S6 będzie miał premierę 1 marca. Firma T-Mobile potwierdziła właśnie, że towarzyszyła mu będzie prezentacja modelu Galaxy S6 Edge.

Na początku stycznia podczas targów CES 2015 pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat zamkniętej prezentacji firmy Samsung, podczas której jej najważniejsi partnerzy (głównie operatorzy komórkowi) mieli okazję zobaczyć smartfon Galaxy S6. Obecnie wydaje się, że urządzeniu temu towarzyszyć mógł pojawiający się w wielu spekulacjach wariant Edge, który wyposażony jest w zakrzywiony ekran zachodzący na jedną (lub dwie) krawędź.

Skąd ten wniosek? Stąd, że w serwisie T-Mobile pojawiła się właśnie strona zachęcająca do śledzenia konferencji Samsunga (Unpacked 2015: 1.03) i zapowiadająca nadejście kolejnej "wielkiej rzeczy". Co jednak najważniejsze, zamieszczona została na niej następująca grafika:

Samsung Galaxy S6 Edge: mamy jego zdjęcie i oficjalną zapowiedź

Samsung Galaxy S6 Edge

Podsumowując, mamy więc już praktycznie pewność, że 1 marca nie tylko poznamy kolejny flagowiec Samsunga, Galaxy S6, ale być może najbardziej niesamowity smartfon 2015 roku, "zakrzywiony" model Galaxy S6 Edge.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [27.10.2021]
  • Nowy tablet od Samsunga. Co wiemy o Galaxy Tab S7 FE?
  • Pięcioletnie Galaxy S6 i Galaxy Note 5 otrzymują nową aktualizację!