Samsung Galaxy S6 może pojawić się już na CES 2015

Pojawiły się kolejne informacje na temat smartfona Galaxy S6 w związku z nadchodzącymi targami CES 2015. Możliwe, że już za kilka dni pojawi się nowy topowy smartfon od koreańskiego lidera rynku urządzeń mobilnych.

Samsung do tej pory prezentował swoje topowe smartfony z linii Galaxy S w pierwszej połowie każdego kolejnego roku. Na podstawie poprzednich lat można było rozsądnie założyć, że w tym roku nowy Galaxy S6 pojawi się na przełomie lutego i marca. Pojawia się jednak coraz więcej doniesień na temat tego, że tym razem premiery nowego smartfona możemy doczekać się już niebawem.

Jak donosi serwis SamMobile, Galaxy S6 o nazwie kodowej "projekt zero" ma pojawić się już za kilka dni podczas targów CES 2015. W trakcie tego wydarzenia, które będzie miało miejsce w Las Vegas, ma nastąpić oficjalna zamknięta premiera nowego topowego telefonu Samsunga. Oprócz tego ma pojawić się dodatkowy wariant urządzenia. Najprawdopodobniej chodzi o Galaxy S6 Edge z zakrzywionym ekranem na wzór tego z phabletu Galaxy Note Edge.

Zobacz również:

  • Galaxy S22 Ultra i Galaxy Buds 2 za darmo! Najlepsze promocje na sprzęt Samsunga [18.05.2022]
  • Masz telefon Huawei? Błąd udostępnia aplikacje za darmo
Samsung Galaxy S6 może pojawić się już na CES 2015

Samsung Galaxy S5 w tym roku doczeka się następcy

Galaxy S6 ma być urządzeniem zaprojektowanym zupełnie od podstaw i zerwać z designem poprzednich modeli z tej linii. Samsung ma zdecydować się na zupełnie nowy wygląd obudowy oraz napisaną od nowa nakładkę TouchWiz na system Android 5.0 Lollipop.

Jeśli wierzyć dotychczasowym przeciekom, nowy telefon Samsunga będzie cechował się specyfikacją z najwyższej półki. Na pokładzie spodziewamy się AMOLED-owego wyświetlacza o rozdzielczości QHD, układu Snapdragon 810 lub Exynos 7420 w zależności od wersji oraz 3 GB RAM.

źródło: sammobile.com