Samsung Galaxy S8 - ciekawa akcja promocyjna w Warszawie

Rzadko zdarza nam się chwalić akcje promocyjne, ale ta nas urzekła. Samsung i x-kom na jeden dzień udostępniły w Warszawie specjalną strefę, w której fani nowych technologii mobilnych mogli wziąć udział w wyjątkowej przygodzie i zapoznać się z możliwościami Samsung Galaxy S8.

Po światowej premierze najnowszych flagowców firmy Samsung doczekaliśmy się dość nietypowej (jak na realia naszego rynku) akcji promocyjnej. Na Placu Defilad przez jeden dzień dostępne było studio, w którym mieszkańcy stolicy, jako jedni z pierwszych, mogli zapoznać się z nowym modelem Galaxy S8.

Osoby, które odwiedziły strefę Samsung i x-kom mogły poczuć się jak astronauta na orbicie naszej planety. Nowy Galaxy S8 współpracując z Gear VR pozwolił przekroczyć dotychczasowe ograniczenia wyznaczone przez tradycyjne smartfony i zobaczyć jakie możliwości dają rozwiązania VR.

Konkrety? Zobaczcie sami:

X-kom oprócz ciekawej akcji marketingowej przygotował także sprecjalną strefę Samsung Galaxy S8.

Jeśli chodzi o sam smartfon Galaxy S8 - smartfon wyposażony został w zaokrąglony wzdłuż dłuższych krawędzi 5,8-calowy ekran Infinity. Przedni panel pozbawiony został fizycznych przycisków oraz ostrych kątów i wygląda jakby w całości pokrywała go gładka powierzchnia. Konstrukcję dopełnia w pełni wodoszczelna obudowa.

Szczegółowy opis smartfona możecie znaleźć tutaj: Galaxy S8 i Galaxy S8+: wiemy już wszystko!. Zachęcamy także do spradzenia pojedynku smartfona z najbliższą konkurencją: Samsung Galaxy S8 i S8+ vs iPhone 7, Google Pixel, LG G6 i konkurencja.