Samsung Galaxy S8 i S8 Plus - może teraz warto kupić?

Flagowce w dniu premiery są najdroższe, ale gdy odczeka się pewien czas, można je nabyć znacznie taniej. O ile mniej zapłacisz dzisiaj za Galaxy S8 lub Galaxy S8 Plus?


Samsung wypuścił na rynek Galaxy S8 i Galaxy S8+ w 2017 roku. Dzięki niemal bezramkowemu wyświetlaczowi (bez notcha) oraz kompaktowemu designowi szybko zyskały sobie popularność. Po dziś dzień ma się całkiem dobrze, a dzięki systemowi Android 9 Pie wciąż można rozważyć jego zakup w 2019 roku. Choć od tego czasu doczekaliśmy się już Galaxy S9 oraz Galaxy S10, są to modele wymagające cały czas większego wydatku. Jeżeli nie musisz mieć najnowszego flagowca, warto rozważyć zakup S8. Dlaczego?

Samsung Galaxy S8 - cena 2019

W dniu rozpoczęcia przedsprzedaży, czyli 29 marca, Galaxy S8 kosztował 3499 złotych. Obecnie możesz nabyć go nawet za mniej niż 1800 złotych. Gdzie? Wszystkie oferty znajdziesz w poniższej ramce.

Zobacz również:

  • Galaxy S9 przechodzi na emeryturę. Koniec z regularnymi aktualizacjami!
  • Galaxy Z Fold 3 i S Pen? To możliwe!

Samsung Galaxy S8 Plus - cena 2019

Samsung Galaxy S8 Plus pod koniec marca 2017 był dostępny w cenie 3999 złotych. Dziś? Możesz mieć go nawet za niecałe 2 tysiące złotych - trafiają się czasem takie oferty - ale zazwyczaj to 2,2 tys. zł. Aktualne oferty prezentuje poniższa ramka.

Ciekawe porównanie S8 i S10 znajdziesz w naszym tekście "Samsung Galaxy S8 vs S10: Czy powinieneś wymienić?"

A jeśli chcesz mieć dobry smartfon, a niekoniecznie musi być to najnowsze urządzenie, pomyśl o Huawei Mate P20 - w zależności od wariantu możesz nabyć go nawet za ok. 1600 zł!