Samsung Galaxy Store z trybem ciemnym i nowym interfejsem

Samsung aktualizuje nie tylko Androida, ale także własne aplikacje.

Ostatni kwartał 2019 roku jest dla Samsunga bardzo pracowity. Z jednej strony producent przygotowuje się do premiery Samsunga Galaxy S11, która odbędzie się już w lutym 2020 roku. Razem z Galaxy S11 może zadebiutować także Galaxy Fold 2 z ekranem UTG. Z drugiej strony Koreańczycy intensywnie pracują nad wdrożeniem aktualizacji do Androida 10 z One UI 2.0 dla jak największej ilości urządzeń. W międzyczasie na rynku pojawiają się już pierwsze średniaki z serii Galaxy A 2020 takie, jak Galaxy A51 oraz Galaxy A71, a niedługo zadebiutują tegoroczne flagowce w wersji Lite - modele Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite.

Samsung Galaxy Store z trybem ciemnym i nowym interfejsem

Źródło: samsung.com

Jak widać Samsung ma co robić, a w międzyczasie programiści znaleźli rownież trochę czasu, aby zaktualizować aplikacje Galaxy Store.

Samsung wprowadził właśnie nową wersje Galaxy Store V4.5.10.5, która dystrybuowana jest już na niektórych rynkach. Koreańczycy po prawie roku od udostępnienia nakładki One UI zdecydowali się na aktualizacje aplikacji Galaxy Store i zmianę szaty graficznej na kompatybilną i spójną z One UI.

Dostępność aktualizacji Galaxy Store można sprawdzić w sekcji Moja Strona > Aktualizacje. Nasz Samsung Galaxy S8 z najnowszym oprogramowaniem układowym nie wyświetlił monitu o dostępności aktualizacji Galaxy Store do nowszej wersji.

Źródło: sammobile.com