Samsung Galaxy Tab 3 Plus przyłapany w benchmarku AnTuTu

Redaktorom serwisu Techkiddy wpadł w ręce benchmark AnTuTu, którego bohaterem jest mający mieć wkrótce premierę tablet Samsung Galaxy Tab 3 Plus.

Samsung oficjalnie milczy w sprawie premier przygotowanych z myślą o zbliżających się targach MMW 2013. Na swojej stronie zamieścił jednak niedawno informacje o tabletach z linii Galaxy Tab 3, które powinniśmy wkrótce poznać:

- Galaxy Tab 3 8.0 (link1)

- Galaxy Tab 3 10.1 (link2)

- Galaxy Tab 3 Plus (link3)

Co więcej, w ręce redaktorów serwisu Techkiddy wpadł właśnie benchmark AnTuTu ostatniego z tych urządzeń. Dowiadujemy się z niego, że Galaxy Tab 3 Plus będzie dysponował dwurdzeniowym procesorem Exynos 5 taktowanym zegarem 1,7 GHz oraz systemem Androida 4.2.1 Jelly Bean, dzięki którym uzyskał wynik 13377 punktów. Ponadto przeglądając wspomniane wcześniej materiały koreańskiej firmy możemy dowiedzieć się, że zaoferuje ekran (najpewniej 10,1-calowy) o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

Na koniec zapraszam Was do zapoznania się z listą gadżetów, które Samsung najprawdopodobniej zamierza zaprezentować podczas mających się rozpocząć 25 lutego targów MWC 2013.


Zobacz również