Samsung Galaxy Tab A4S - specyfikacja w dokumentach FCC

W sieci pojawiają się kolejne przecieki na temat nowego tableta od południowokoreańskiego producenta. Tym razem pewne, wprost z dokumentów Federalnej Komisji Łączności .

Ostatnie informacje na temat Samsung Galaxy Tab A4S pojawiły się tuż po świętach, kiedy urządzenie otrzymało certyfikaty łączności od Wi-Fi Alliance i Bluetooth SIG. Dzisiaj w sieci pojawiły się dokumenty, złożone podczas rejestracji urządzenia w FCC (jest to amerykańska Federalna Komisja Łączności, regulująca zasady wykorzystania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją). Dowiadujemy się z nich, że urządzenie będzie mieć wyświetlacz 8,39" i akumulator 4860 mAh, wspierający szybkie ładowanie 15W. Jego wymiary to 201,9 x 124,4 mm. Tablet zaoferuje wsparcie dla łączności GPS, LTE oraz Wi-Fi 802.11 ac.

Samsung Galaxy Tab A4S - specyfikacja w dokumentach FCC

Samsung Galaxy Tab A4S będzie działać oczywiście pod kontrolą systemu Android, a konkretnie - edycji Android 9 Pie. Prawdopodobnie producent zastosuje w nim swoją nakładkę OneUI. Niestety, nie więcej nie wiadomo, ale jest duża szansa na to, że tablet zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas nadchodzących targów CES 2020.