Samsung Galaxy Tab S 8.4 i 10.5 w Polsce za pół ceny przez weekend

Samsung przygotował świetną promocję dla klientów zainteresowanych najnowszym tabletami koreańskiego producenta. Urządzenia z rodziny Galaxy Tab S o przekątnej ekranu 8,4 i 10,5 cala z ekranami Super AMOLED można będzie kupić w wybranych sklepach z elektroniką przez weekend za pół ceny. Promocja dotyczy modeli Wi-Fi oraz LTE.

Galaxy Tab S to nowa linia tabletów produkcji Samsunga. Urządzenia wyróżnia bardzo dobra specyfikacja techniczna, nietypowe długości przekątnych ekranu oraz bardzo dobra jakość wyświetlanego obrazu dzięki wyświetlaczom wykonanym w technologii Super AMOLED. Niestety, ceny tabletów po debiucie w Polsce miesiąc temu były bardzo wysokie.

Klienci, którzy do tej pory nie zdecydowali się na zakup wybranego modelu z nowej oferty Samsunga teraz mają szansę zakupić urządzenie za połowę ceny. Najbardziej podstawowa wersja Galaxy Tab S 8.4 16 GB Wi-Fi kosztuje zaledwie 799 złotych, gdzie do tej pory sprzęt ten był oferowany za 1599 złotych. Ten sam model z dodatkowym modemem LTE kosztuje teraz 999 złotych, gdzie do tej pory jego cena wynosiła 1999 złotych.

Promocja dotyczy również tabletu Galaxy Tab S 10.5 16 GB Wi-Fi, który oferowany jest teraz w cenie 949 złotych, gdzie do tej pory producent życzył sobie za ten sprzęt 1899 złotych. Ten sam model, ale z wbudowanym slotem na kartę SIM i modemem LTE kosztować będzie 1149 złotych, gdzie do tej pory jego cena wynosiła 2299 złotych.

W każdym przypadku dostępne są obie wersje kolorystyczne, biała i brązowa. Jedyne ograniczenie jest takie, że każdy klient może zakupić dokładnie jeden tablet. Samsung Galaxy Tab S w promocyjnej cenie można zakupić przez weekend w sklepach Komputronik, RTV Euro AGD, X-KOM, Sferis, Agito oraz Redcoon. Oferta jest oczywiście ważna do wyczerpania zapasów, a biorąc pod uwagę wysokość obniżki, warto się pospieszyć.

źródło: tabletowo.pl