Samsung Galaxy UNPACKED 2019: The Next Galaxy w sierpniu

Raz w tym roku galaxy Unpacked już się odbyło - zaprezentowano Galaxy S10 oraz Galaxy Fold. Ale na tym nie koniec - czeka nas również druga impreza, na której "urządzenia i ekosystem Galaxy wkroczą na nowy poziom".

Dzisiaj Samsung zaczął rozsyłać zaproszenia na imprezę, która odbędzie się 7 sierpnia w nowojorskim Barclays Center. Zaproszenia zostały wysłane bez żadnych dodatkowych informacji, jednak na imprezie spodziewamy się zobaczyć Galaxy Note10. Zaproszenie ilustruje animacja, pokazująca, jak S Pen tworzy obiektyw aparatu. Spodziewamy się, że na Galaxy Unpacked zobaczymy nie tylko wspomniany Note10, ale również i inne, nowe urządzenia południowokoreańskiego producenta, w tym wearables. Być może zostanie również pokazany działający wreszcie jak trzeba Galaxy Fold.

Samsung Galaxy UNPACKED 2019: The Next Galaxy w sierpniu

A co wiemy jak dotąd o Galaxy Note10? Wszystkie znane informacje zabraliśmy w tekście "Samsung Galaxy Note 10 - specyfikacja, cena, data premiery". Jeśli chcesz być świadkiem tego wydarzenia, transmisja będzie prowadzona pod adresami: news.samsung.com/us, www.samsungmobilepress.com and www.samsung.com.

Zobacz również:

  • Rekordowy kwartał Samsunga, mimo spadku przychodów
  • Galaxy Watch 4 - Google Assistant dołączy do Bixby
  • Galaxy Watch 4 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [03.08.2021]