Samsung Galaxy Unpacked - Jak oglądać premierę nowych Galaxy? [AKTUALIZACJA 28.04.2021]

28 kwietnia odbędzie się trzecie w tym roku wydarzenie z cyklu Unpacked. Tym razem Samsung pokaże najpotężniejsze urządzenie z procesorem Exynos. Czy to odpowiedź na iPada Pro z Apple M1. Obejrzyj konferencję na żywo i przekonaj się sam.


Już 28 kwietnia 2021 roku odbędzie się trzecia konferencja z cyklu Galaxy Unpacked w 2021 roku. Samsung ostatnimi czasy wprowadził mnóstwo nowości. W tym tygodniu zobaczymy najpotężniejsze urządzenie rodziny Galaxy. Prawdopodobnie chodzi o laptopa/tablet z procesorem Exynos i kartą graficzną AMD Radeon.

Na konferencji zadebiutuje najwydajniejsze urządzenie z rodziny Galaxy

Na konferencji zadebiutuje najwydajniejsze urządzenie z rodziny Galaxy

Na najbliższej konferencji powinniśmy zobaczyć nowe komputery przenośne z rodziny Galaxy Book.

Kiedy premiera Galaxy Unpacked April 2021?

Kwietniowe wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się w środę 28 kwietnia o godzinie 15:00 czasu GMT. Oznacza to, że w Polsce wydarzenie odbędzie się o godzinie 16:00 czasu lokalnego.

Zobacz również:

Jak oglądać kwietniowe wydarzenie Galaxy Unpacked?

Samsung zawsze prowadzi transmisję na żywo z wydarzeń Galaxy Unpacked na swojej stronie internetowej, oficjalnym kanale na YouTube, a także mediach społecznościowych - Facebooku oraz Twitterze.

Na pół godziny przed premierą Samsungu uruchomił transmisję na żywo. Obejrzysz ją poniżej.

Konferencja trwać będzie około godzinę. Tak, jak już wspominaliśmy prawdopodobnie zobaczymy na niej nowe urządzenia pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Możliwe, że Samsung pochwali się jeszcze ściślejszą współpracą z Microsoftem.

Nie spodziewamy się premiery nowych smartfonów. Flagowe modele z rodziny Galaxy Note 21 oraz składane smartfony Galaxy Z Fold/Z Flip pojawią się dopiero w wakacje.

Aktualizacja: 28 kwietnia 2021 15:31
Aktualizacja: 28 kwietnia 2021 13:25