Samsung Galaxy View2 ujawniony przez AT&T

Amerykański gigant telekomunikacyjny zaprezentował Samsung Galaxy View2 - tablet z bardzo dużym wyświetlaczem. Ma przekątną 17,3", a jak prezentuje się jego specyfikacja?

Samsung Galaxy View2 został pierwszy raz zapowiedziany w lecie 2018. Od tego czasu w temacie panowała cisza, a dziś na oficjalnym kanale YouTube AT&T pokazano, jak będzie się prezentować - choć nie została podana oficjalna data premiery. Choć pierwsze plotki mówiły o wyświetlaczu 17,5", ostatecznie będzie to 17,3" z jakością obrazu Full HD (1920x1080 pikseli). W poniższym filmiku podkreślana jest mobilność, wszechstronność zastosowań oraz wielkość urządzenia, dzięki której można wygodnie oglądać filmy i seriale, korzystać z gier czy też zastosowań edukacyjnych.

Niestety, z klipu wideo nie dowiadujemy się rzeczy najważniejszych, czyli tego, jaki będzie mieć procesor, jaka będzie ilość pamięci RAM oraz co będzie odpowiedzialne za grafikę. Plotki i przecieki mówią o procesorze Samsung Exynos 7885 z 3GB RAM, jednak jak na razie jedyne oficjalne informacje dotyczące specyfikacji to 64GB pojemności - z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD aż do 400 GB - oraz akumulator 12 000 mAh. Tablet ma być dostępny w dwóch wariantach - WiFi oraz z modemem 4G LTE. Nie podano jak na razie ceny za urządzenie oraz jego dostępności na globalnych rynkach.

Zobacz również:

  • Galaxy Tab A8 - nowy tablet Samsunga na pierwszych grafikach