Samsung Galaxy Watch 3 na oficjalnym wideo dzień przed premierą

Amerykański operator pomylił daty i ujawnił filmik dotyczący Galaxy Watch 3. To kolejny przeciek o smartwatchu na przestrzeni ostatnich dni.

Samsung Galaxy Watch 3 to najnowszy zegarek pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen, który zostanie zaprezentowany już jutro razem z Galaxy Note 20. Na przestrzeni ostatnich miesięcy otrzymaliśmy mnóstwo przecieków oraz pogłosek na temat najnowszego urządzenia ubieranego od Samsunga. Zegarek pojawił się już na półkach niektórych sklepów detalicznych, a teraz jeden z największy operatorów w Stanach Zjednoczonych - sieć AT&T udostępnił w internecie nagranie dotycząc Galaxy Watch 3.

Galaxy Watch 3
Źródło: Evan Blass

Galaxy Watch 3

Źródło: Evan Blass

Filmik instruktażowy pomocy technicznej pokazuje, jak zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych, jak zmienić tarczę zegarka, jak dodać widgety do ekranu głównego oraz jak obsługiwać zegarek. Na wideo możemy zobaczyć obracaną koronkę, z której Samsung zrezygnował w zegarkach Watch Active.

Przesunięcie palcem w prawo otwiera menu powiadomień. Przesunięcie w lewo pozwala dostać się do widgetów oraz treningów. Jeżeli pociągniemy palcem w dół zegarek wyświetli nam pasek powiadomień. Wszystko można zobaczyć na filmikach AT&T, które opublikował w sieci Evan Blass.

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze tylko ile kosztować będzie zegarek Samsung Galaxy Watch 3 oraz kiedy trafi do sprzedaży. Zgodnie z przeciekami przekazanymi przez Max'a Weinbach'a z XDA-Developers zegarek w sieci Target ma kosztować od 399,99$ do 479,99$ w zależności od wybranej konfiguracji.

Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Watch Active 2.

Źródło: androidauthority.com