Samsung Galaxy Watch 3 w pełnej krasie. Do sieci trafiły nowe zdjęcia smartwatcha

Do sieci trafiło trafiło najlepsze z dotychczasowych zdjęć prezentujących zegarek Samsung Galaxy Watch 3.

W ostatnich tygodniach regularnie otrzymujemy nowe wieści na temat Galaxy Watch 3. W maju pojawił się on w bazie danych FCC, natomiast w ostatnim tygodniu do sieci trafiły pierwsze autentyczne zdjęcia koperty zegarka, które przy okazji prezentowały nam jego UI.

Dzisiaj natomiast za sprawą doświadczonego Leakstera - Evana Blassa (@evleaks), możemy dokładnie przyjrzeć się całemu urządzeniu. Na opublikowanym zdjęciu Galaxy Watch 3 (poniżej) widzimy 45 mm model, który otrzyma 1,4-calowy wyświetlacz. Pasek zegarka został wykonany ze skóry, jednak śmiało możemy założyć, że producent przygotuje także inne warianty.

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 (aut. Evan Blass)

Jego tylna część potwierdza również wcześniejsze doniesienia o tym, że najnowszy smartwatch Samsunga będzie mógł się pochwalić wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją spełniającą wymogi certyfikatów MIL-STD-810G oraz IP68. Dodatkowo wyświetlacz został pokryty specjalnym szkłem Gorilla Glass DX.

Z dotychczasowych informacji wiemy, że Galaxy Watch 3 dostępny będzie również w mniejszej wersji, o średnicy 41 mm (z ekranem o przekątnej 1,2-cala). Powróci również ceniony przez fanów serii, fizycznie obracany pierścień, który pozwoli na intuicyjną obsługę zegarka.

Przyszli posiadacze smartwatcha będą mogli liczyć również na system operacyjny Tizen 5.5 OS, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB przestrzeni na dane. Warto też dodać, że producent zamierza nieco "odchudzić" konstrukcję, tak aby lepiej prezentowała się na dłoni.

Na oficjalną prezentację Galaxy Watch 3 będzie musieli poczekać najprawdopodobniej do sierpnia, kiedy to odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked.

Zobacz również: Samsung Galaxy Note 20 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Watch Active 2.