Samsung Galaxy Watch Active 2 debiutuje w nowych wersjach limitowanych

Konsumenci z Korei mogą wybrać jedną z dwóch nowych wersji popularnego smartwatcha.

W sierpniu 2019 roku Samsung postanowił wprowadzić na rynek nowego smartwatcha Galaxy Watch Active 2. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach 40 mm i 44 mm oraz w wielu wersjach kolorystycznych.

Samsung Galaxy Watch Active 2 debiutuje w nowych wersjach limitowanych

Źródło: sammobile.com

Pół roku po premierze Koreańczycy postanowili pobudzić nieco sprzedaż swojego smartwatcha z Tizenem za pomocą wprowadzenia na rynek nowych wersji.

Obywatele lokalnego dla Samsunga rynku Koreańskiego mogą już zamawiać Galaxy Watch Active 2 w dwóch nowych konfiguracjach. Jedna z nich - Galaxy Watch Active 2 Golf Edition została skierowana, jak sama nazwa wskazuje do miłośników gry w golfa. Druga odmiana jest znacznie bardziej stonowana - chodzi o doskonale znany nam zegarek w aluminiowej obudowie, który zaoferuje dodatkowo modem sieci 4G LTE.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Golf Edition przyniesie także nowe oprogramowanie, które posiada ulepszony system pomiaru odległości strzału. Samsung postanowił również preinstalować na tej wersji aplikację Smart Caddie, która posiada dokładne informacje o ponad 40 tysiącach pól golfowych zlokalizowanych na całym świecie. Watch Active 2 przeznaczony dla fanów golfa dostępny jest w dwóch wariantach - męskim 44 mm w kolorze Aqua Black oraz damskim 40 mm w kolorze Pink Gold. Cena detaliczna wynosi odpowiednio 393.00 KRW dla większego modelu męskiego oraz 359.700 KRW dla wersji damskiej.

W przeszłości Samsung wprowadzał na rynek specjalne wersje poprzednich zegarków Gear S3 oraz Galaxy Watch przeznaczone dla fanów golfa.

Na rynku pojawił się także nowy wariant aluminiowego Galaxy Watch Active 2 z wbudowanym modemem sieci 4G LTE. Dostępny on będzie w obu wariantach wielkościowych w trzech wersjach kolorystycznych - Aqua Black, Cloud Silver oraz Pink Gold. Cena mniejszej 40 mm wersji wynosi 359.700 KRW, a większy 44 mm wariant został wyceniony na 393.700 KRW.

Zegarki dostępne będą w sprzedaży od jutra. Samsung informuje, że w przyszłości modele pojawią się również na innych rynkach.

Źródło: sammobile.com