Samsung Galaxy Z Flip 5G trafia do przedsprzedaży, a cena zaskakuje

Amerykański oddział Samsunga wprowadził do przedsprzedaży najnowszego, składanego smartfona. Mowa o Galaxy Z Flip 5G.

Odblokowana wersja Samsunga Galaxy Z Flip 5G na Stany Zjednoczone trafiła właśnie do oficjalnej przedsprzedaży. Portal Engadget poinformował o aktualizacji strony Samsunga poświęconej Galaxy Z Flip. Nowa wersja witryny zawiera informacje o nowym wariancie wyposażonym w wydajniejszy procesor oraz modem sieci 5G.

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Dodatkowo Koreańczycy przygotowali ciekawą ofertę przedsprzedażową. Każda osoba zainteresowana zakupem Galaxy Z Flip 5G może zdecydować się na odsprzedaż swojego starego urządzenia. Podczas trwania przedsprzedaży Samsung oferuje wyższą, niż normalnie cenę odkupu. Maksymalna kwota wynosi 650 dolarów (normalnie 410 dolarów).

W przypadku, gdy chcemy pozbyć się uszkodzonego urządzenia z pękniętym ekranem otrzymamy do 400 dolarów (normalnie do 280 dolarów).

Detaliczna cena Galaxy Z Flip 5G została ustalona na 1449,99 dolarów. Bazowy model bez 5G, który został zaprezentowany w lutym kosztuje 1380 dolarów. Nowy Galaxy Z Flip 5G dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - Mystic Bronze i Mystic Gray, a pierwsze egzemplarze zostaną dostarczone 7 sierpnia 2020 roku. Przypominamy, że bazowy Galaxy Z Flip bez 5G dostępny jest w kolorze Mirror Black oraz Mirror Purple.

Amerykańscy klienci, którzy zdecydują się na zakup Galaxy Z Flip 5G mogą liczyć na 550 dolarów zwrotu za iPhone'a 11. Tyle samo dostaniemy za Galaxy S10.

Przedsprzedaż Galaxy Z Flip 5G

Przedsprzedaż Galaxy Z Flip 5G

Galaxy Z Fold 5G jest odświeżoną wersją Galaxy Z Fold. Smartfon posiada wydajniejszy procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus oraz wbudowany modem sieci 5G. Aby odróżnić zwykłego Galaxy Z Flip od wariantu z 5G oba urządzenia sprzedawane są w różnych wersjach kolorystycznych.

Globalna premiera Samsunga Galaxy Z Flip 5G odbędzie się na Galaxy Unpacked 5 sierpnia 2020 roku. Smartfon powinien pojawić się w sprzedaży w naszym kraju. Docelowo nowy model zastąpi Flip'a bez 5G.

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Z Flip.

Źródło: engadget.com