Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition wyprzedany w Korei Południowej

Koreańczycy rzucili się na limitowaną edycję najnowszego Galaxy Z Flip.

Samsung stwierdził, że składany smartfon z elastycznym ekranem dla wybranej grupy odbiorców może być za mało ekstrawagancki. Z tego powodu nawiązano współpracę ze znanym projektantem mody i stworzono limitowaną wersję składanego Galaxy Z Flip, która dostarczana jest z wyjątkowymi akcesoriami. Oczywiście zestaw tego typu jest znacznie droższy od wycenionego na 6600 zł Galaxy Z Flip. Koreańczycy nie pomylili się. Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition wyprzedał się na pniu w ciągu dwóch i pół godziny.

Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition wyprzedany w Korei Południowej

Źródło: samsung.com

To szokująca wiadomość, ponieważ Galaxy Z Flip Thom Browne Edition poza zmienionym wyglądem obudowy oraz dodatkowymi akcesoriami jest identyczny, jak Galaxy Z Flip, a kosztuje od niego niemalże dwukrotnie więcej.

Zobacz również:

Niestety nie wiadomo ile dokładnie sztuk Samsunga Galaxy Z Flip Thom Browne Edition sprzedano. Samsung informuje jedynie, że urządzenie został wyprzedane. Oznacza to, ze Samsung mógł sprzedać tysiące egzemplarzy, ale równie dobrze na rynek może trafić jedynie kilkadziesiąt limitowanych Galaxy Z Flip.

Samsung ropoczął sprzedaż limitowanej wersji Galaxy Z Flip Thom Browne Edition na lokalnym rynku w Korei Południowej w piątek 21 lutego 2020 roku. Osoby zainteresowane zakupem limitowanej wersji musiały więc czekać nieco dłużej, niż klienci, którzy zdecydowali się na klasycznego Galaxy Z Flip.

Lokalne portale z Korei Południowej informują, że zainteresowanie Samsungiem Galaxy Z Flip Thom Browne Edition było tak duże, że zabezpieczenia nie wytrzymały i strona przez pewien czas była nieosiągalna.

Pierwotnie Samsung planował uruchomić także sprzedaż stacjonarną Galaxy Z Flip Thom Browne Edition w pięciu swoich sklepach Samsung Brand Store na terenie Korei Południowej, ale finalnie zrezygnowano z tego rozwiązania. Decyzję podjęto w obawie o panującą epidemię koronawirusa. Koreańczycy chcieli uniknąć tłumów zainteresowanych zakupem nowego smartfona.

W Polsce można kupić jedynie zwykłą wersję Samsunga Galaxy Z Flip. Jest ona wyceniana na 6600 zł.

Źródło: sammobile.com