Samsung Galaxy Z Flip - do sieci wycieka promocyjny baner

W internecie właśnie pojawiło się zdjęcie baneru promocyjnego serię Galaxy Z. Dodatkowo Koreańczycy informują o limitowanych wersjach kolorystycznych.

Składany Samsung Galaxy Z Flip zadebiutuje już 11 lutego 2020 roku na specjalnej konferencji z cyklu Galaxy Unpacked. Najnowsze informacje wskazują, że Z Flip może być pierwszym przedstawicielem nowej rodziny Galaxy Z w skład której wchodzić będą urządzenia z elastycznymi ekranami.

Samsung Galaxy Z Flip - do sieci wycieka promocyjny baner

Źródło: gsmarena.com

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w sieci ukazuje monitor z uruchomionym trybem DeX. Nietrudno zauważyć, że na jednym z otwartych okien wyświetla się baner promocyjny Samsung Galaxy Z. Ukazuje on urządzenie składające się w kształcie litery Z. Nie powinniśmy jednak łudzić, się, Koreańczycy zaprezentują podwójnie składanego smartfona. Przecieki, które pojawiły się w sieci ukazują składanego smartfona nieco podobnego do Motoroli RAZR 2019.

Zobacz również:

Koreańskie źródła informują, że na rodzimym rynku Samsung Galaxy Z Flip oferowany będzie w wielu unikatowych wersjach kolorystycznych. Klienci tamtejszych operatorów Telecom, KT i LG Uplus otrzymają do wyboru limitowane wersje w kolorach niebieskim, czerwonym i różowym. Każdy kolor odwołuje się do logotypu danego operatora. Poza limitowanymi wersjami globalnie urządzenie sprzedawane będzie w czarnej, białej oraz filetowej wersji kolorystycznej.

Samsung Galaxy Z Flip - do sieci wycieka promocyjny baner

Źródło: gsmarena.com

Samsung znany jest z tego, że czasami wprowadza na rynek limitowane wersje swoich produktów lub dodaje nowe opcje kolorystyczne po pewnym czasie od premiery. Sztandarowym przykładem może być Samsung Galaxy Note 10 w kolorze Aura Red lub różowy Samsung Galaxy S8.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: gsmarena.com, weibo.com, tme.net.