Samsung Galaxy Z Flip jednak bez 25 W ładowania

Najnowszy składany smartfon z Korei mimo wysokiej ceny nie zaoferuje prawdziwie szybkiego systemu ładowania.

Składany smartfon Samsunga, o którym słyszymy od wielu miesięcy najpierw miał nazywać się Galaxy Fold 2, aby później zmienić nazwę na Galaxy Bloom. Teraz okazuje się, że urządzenie zadebiutuje jako Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip jednak bez 25 W ładowania

Źródło: samsung.com

Niezależnie od tego, jaką nazwę dla nowego smartfona z elastycznym ekranem wybierze Samsung prawdopodobne jest, że urządzenie nie zaoferuje nowego systemu 25 W ładownia przewodowego.

Zgodnie z najnowszym koreańskim raportem Samsung Galaxy Z Flip (Galaxy Fold 2; Galaxy Bloom) zadebiutuje na rynku z 15 W systemem ładowania przewodowego, jaki znamy z modeli Galaxy S10 i starszych.

The Elec opublikował raport, w którym informuje, że nowy smartfon Samsunga z elastycznym ekranem zostanie zaprezentowany 11 lutego 2020 roku, ale w przeciwieństwie do modeli z rodziny Galaxy S20 nie zaoferuje 25 W ładowania przewodowego. Składany smartfon będzie ładowany przy wykorzystaniu 15 W ładowarki.

Z drugiej strony jakiś czas temu w oprogramowaniu Samsunga Galaxy Note 9 znaleziono fragment kodu odwołujący się do urządzenia o nazwie kodowej Bloom, który wskazywał, że smartfon ten ładować się będzie z mocą 25 W.

W chwili obecnej w sieci pojawiają się sprzeczne informacje. Najnowsze donoszą o 15 W ładowaniu, a starsze o szybszym 25 W ładowaniu. Nie da się jednoznacznie orzec, które z nich są autentyczne, a które nie. Możliwe, że Samsung planuje ograniczyć koszty produkcji składnego smartfona implementując w nim wolniejsze ładowanie. Przypominamy, że nowy model będzie dwa razy tańszy od Samsunga Galaxy Fold, a jednocześnie zaoferuje ulepszoną konstrukcję elastycznego ekranu.

Wszystkich informacji na temat Samsunga Galaxy Z Flip (Galaxy Fold 2; Galaxy Bloom) dowiemy się już 11 lutego 2020 roku na specjalnej konferencji Galaxy Unpacked.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com