Samsung Galaxy Z Flip - w kilka minut wykupiony w Indiach

Indyjski oddział firmy Samsung wprowadził Galaxy Z Flip do przedsprzedaży. Po kilku minutach nie miał już czego sprzedawać.

Samsung na pewno nie będzie narzekać na kiepską sprzedaż składanego modelu Galaxy Z Flip - edycja Thom Browne została wyprzedana w Korei Południowej, a w Indiach standardowe egzemplarze rozeszły się w kilka minut po rozpoczęciu przedsprzedaży. Składany smartfon kosztuje tam - w przeliczeniu - ok. 1530 USD, czyli jakieś 6050 zł. Ta dość wysoka cena nie odstraszyła nabywców - jednak nie podano, ile dokładnie modeli było dostępnych. Samsung zapowiada, że szykuje już drugą turę przedsprzedaży, która ma ruszyć 28 lutego. Ci klienci, którzy chcieli zamówić telefon, a nie zdążyli, mogą już się do niej zapisywać. Osoby, które nabyły urządzenie w pierwszej, otrzymają swoje modele 26 lutego.

Galaxy Z Flip napędza do działania Snapdragon 855+, a w specyfikacji znajdziemy 8GB RAM i 256GB pamięci. Wyświetlacz to składany Dynamic AMOLED o przekątnej 6,7", pokazujący obraz w rozdzielczości 2636x1080 pikseli. Urządzenie ma aparat z trzema obiektywami - 10MP oraz 2 x 12 MP. Dostępne jest w dwóch edycjach kolorystycznych - Mirror Purple oraz Mirror Black.

Zobacz również:

  • Kolejne problemy z Face ID, tym razem wśród poważnie chorych użytkowników
  • Recenzja: Samsung Galaxy Z Flip 5G
  • Samsung Galaxy Z Flip 3 - zobacz pełną specyfikację techniczną

Jeśli zastanawiasz się, czy warto nabyć ten telefon, koniecznie zobacz nasz artykuł - "Samsung Galaxy Z Flip - 6 faktów, które musisz poznać przed zakupem".