Samsung Gear 2 i Gear 2 Neo: znamy pierwsze ceny

Smartfon Samsung Galaxy S5 to nie jedyna nowość zaprezentowana przez koreańskiego producenta podczas targów MWC 2014 w Barcelonie. Oprócz tego do oferty trafiły dwa zupełnie nowe inteligentne zegarki Samsung Gear. Poznaliśmy już ich wstępne polskie ceny.

Pokazane na targach w Barcelonie pod koniec ubiegłego miesiąca Samsung Gear 2 i Samsung Gear 2 Neo to dwa zupełnie nowe akcesoria w ofercie koreańskiej firmy. Te inteligentne zegarki zastępuję w ofercie producenta zaprezentowane w zeszłym roku akcesorium Samsung Galaxy Gear.

Od poprzednika zegarki Samsung Gear odróżniają się najbardziej wykorzystanym systemem operacyjnym. Smartwatchami nie zarządza bowiem zmodyfikowany Android, a rozwijany przez producenta system operacyjny o nazwie Tizen. Oba modele są praktycznie identyczne. Wersja Neo będzie nieco tańsza i pozbawiona została aparatu fotograficznego.

Zobacz również:

  • Biedronka: najlepsze oferty tygodnia! Co warto kupić? [15.10.2021]
  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
Samsung Gear 2 i Gear 2 Neo: znamy pierwsze ceny

Samsung nie zapowiedział jeszcze oficjalnie, jaka będzie cena zegarków Samsung Gear 2 i Samsung Gear 2 Neo w Polsce, ale urządzenia pojawiły się w ofercie sklepu internetowego o nazwie Redcoon. Model Samsung Gear 2 został wyceniony na 1290 złotych, a pozbawiony aparatu Samsung Gear 2 Neo na 1190 złotych.

Trzeba jednak pamiętać, że nie są to oficjalne ceny tego akcesorium, a wyłącznie oferta w przedsprzedaży tego konkretnego sklepu. Cena sklepowa już po oficjalnej premierze nowych zegarków Samsung Gear powinna być nieco niższa. Sklep Redcoon często oferuje nowe sprzęty bardzo wcześnie, ale cena jest zwykle wyższa, niż ta sugerowana później przez producenta.

źródło: galaktyczny.pl