Samsung Gear 2 i Gear Fit z oficjalnymi cenami na Tajwanie

Samsung Gear 2 i Samsung Gear Fit to dwa najnowsze akcesoria w ofercie koreańskiej firmy Samsung. To inteligentny zegarek i opaska lifeloggingowa. Oba sprzęty zostały zaprezentowane blisko miesiąc temu w trakcie targów MWC 2014 w Barcelonie, a wczoraj poznaliśmy ich oficjalne ceny na tajwańskim rynku.

Nowy zegarek i opaska od Samsunga zostały zaprezentowane blisko miesiąc temu, ale producent zwlekał z podaniem do publicznej wiadomości cen nowych gadżetów. Wygląda jednak na to, że w końcu dowiedzieliśmy się, ile Samsung Gear 2 i Samsung Gear Fit będą kosztować. Niestety, tanio nie będzie.

Ceny zostały podane na rynku tajwańskim. Po przeliczeniu na dolary, Tajwańczycy będą musieli zapłacić za zegarek Gear 2 równowartość 295 dolarów, a za nową opaskę Gear Fit 197 dolarów. Można rozsądnie założyć, że amerykańskie ceny będą plasowały się odpowiednio za smartwatcha i nową opaskę na poziomie 299 dolarów i 199 dolarów. Nie znamy jeszcze oficjalnych polskich cen, ale rzecznik Samsunga zapewnia, że zostaną one podane do publicznej wiadomości - razem z ceną na wolnym rynku Galaxy S5 - już w przyszłym tygodniu.

Zobacz również:

  • Xiaomi Mi Band 6 z rekordem sprzedażowym. Zgadniesz ile sprzedano?
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [30.11.2021]
Samsung Gear 2 i Gear Fit z oficjalnymi cenami na Tajwanie

Samsung Gear 2 to już druga generacja inteligentnego zegarka produkcji Samsunga. W przeciwieństwie do poprzednika nie działa on pod kontrolą systemu Android, a specjalnie przygotowanego w tym celu Tizena. Gear Fit to z kolei pierwsza opaska w ofercie koreańskiego producenta, która służy do rejestrowania aktywności sportowej użytkownika. Posiada ona też wygięty ekran LED i pozwala na wyświetlanie na nim treści.

źródło: sammobile.com