Samsung Members wkońcu z ciemnym motywem

Samsung po długich oczekiwaniach przystosował aplikację Samsung Memebers do trybu ciemnego.

Samsung wprowadził obsługę trybu ciemnego na długo przed tym, jak funkcja pojawiła się w Androidzie 10. Pierwsza wersja interfejsu One UI 1.0 oparta na Androidze 9.0 pozwalała na uruchomienie trybu ciemnego w obrębie całego interfejsu. Chwaliliśmy wtedy Samsunga za bardzo kompleksowe podejście - producent zaktualizował większość swoich aplikacji tak, aby oferowały ciemną wersję interfejsu.

Samsung Members wkońcu z ciemnym motywem

Niestety z niewiadomych nam powodów tryb ciemny do dnia dzisiejszego nie był dostępny w popularnej aplikacji Samsung Members.

Zobacz również:

  • Ćwiczysz z Galaxy Watch? Samsung Health dostało ciekawą aktualizację
  • Samsung Galaxy S10 znowu z Androidem 11 - co z baterią?
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [28.09.2021]

Aplikacja została właśnie zaktualizowana do wersji 3.5.00.7. Główną nowością tego wydania jest wprowadzenie kompatybilności Samsung Members z trybem ciemnym interfejsu systemu Android. Po aktualizacji program na bieżąco sprawdzać będzie jaki tryb interfejsu systemu operacyjnego Android jest aktualnie używany. Samsung Members automatycznie uruchomi się w trybie jasnym lub ciemnym.

Samsung Members wkońcu z ciemnym motywem

Samsung zaktualizował wiele aplikacji na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. W zeszłym tygodniu tryb ciemny otrzymała aplikacja Samsung Health. Obsługa ciemnego interfejsu pojawiła się także w Galaxy Themes.

W chwili obecnej trybu ciemnego nadal nie oferuje program PENUP praz Samsung Smart Switch. Mamy nadzieję, że już Samsung zaktualizuje niebawem obie aplikacje tak, aby każdy program producenta kompatybilny był z globalnym trybiem ciemnym interfejsu One UI.

Samsung udostępnia aktualizację Samsung Members stopniowo, więc minie kilka dni lub nawet tygodni, zanim nowa aplikacja z trybem ciemnym trafi na wszystkie urządzenia. Użytkownicy mogą spróbować ręcznie wymusić sprawdzenie i zainstalowanie aktualizacji. Stosowna opcja znajduje się w Ustawieniach aplikacji Samsung Members. Są one ukryte pod trzema kropkami w górym prawym rogu. Kolejnym krokiem jest kliknięcie Samsung Members - informacje. Na górze powinien pojawić się baner o nazwie Aktualizuj. Nasz redakcyjny Samsung Galaxy S8 zaktualizował Samsung Members do wersji z obsługą trybu ciemnego. Aktualizacja waży 33,17 MB.

Samsung Members wkońcu z ciemnym motywem

Źródło: sammobile.com