Samsung S5830 to Galaxy S Mini?

W Sieci pojawiły się zdjęcia i specyfikacja jeszcze nie zapowiedzianego smartfonu Samsung S5830. Jest to podobno miniaturowa wersja Samsunga Galaxy S. Smartfon jest bardzo podobny do iPhone’a 4.

Miniaturowy smartfon Samsunga pojawił się na zdjęciach serwisu SamFirmware. Jest on oznaczony kodem S5830, a sam serwis sugeruje, że jest to najprawdopodobniej zmniejszona wersja modelu Galaxy S. Z przodu komórka bardzo przypomina iPhone’a 4 z tyłu natomiast wspomniany już smartfon Samsunga.

Urządzenie będzie posiadać mniejszy ekran dotykowy od tego z modelu Galaxy S. Wiadomo już, że wersja Mini jest wyposażona w Bluetooth, WiFi oraz wejścia Micro USB i audio 3,5mm, a także slot kart microSD.

Zobacz również:

  • Samsung zapowiada SDC21! Kiedy zobaczymy Galaxy S22?
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [16.09.2021]

Samsung Galaxy S Mini posiada także 5-megapikselowy aparat cyfrowy z możliwością nagrywania filmów w jakości 720p. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android Froyo (2.2).

Więcej informacji o modelu S5830 pojawi się już w lutym. Samsung ma go oficjalnie zaprezentować podczas konferencji Mobile World Congres w Barcelonie.