Samsung TL320 - cyfrówka z ekranem OLED oraz analogowymi wskaźnikami

W ofercie sklepu Amazon.com pojawił się (na chwilę) nowy model cyfrowego aparatu kompaktowego firmy Samsung. Urządzenie nosi oznaczenie TL320 i, co interesujące, wyposażone zostało w 3-calowy wyświetlacz OLED.

Zobacz też: Ranking PC Worlda - aparaty kompaktowe.

Niestety informacje na temat szykowanego przez Samsunga kompaktu są dosyć ograniczone. Wynika z nich, że urządzenie wyposażone zostało w element światłoczuły pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 milionów pikseli, szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym oraz optyczny system stabilizacji obrazu.

Samsung TL320

Samsung TL320

Sprzęt, co interesujące, może się również pochwalić 3-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii OLED. Oddaje ponadto do dyspozycji użytkowników interesujący dodatek - umieszczone na górze analogowe (nie musimy włączać urządzenia aby odczytać ich wskazania) wskaźniki prezentujące aktualny stan naładowania baterii oraz zapełnienia karty.

Samsung TL320

Samsung TL320

Samsung TL320

Samsung TL320

Przewidywana cena aparatu to 330 USD, natomiast informacja, która pojawiła się na stronie sklepu Amazon.com, znalazła się tam z pewnością przez przypadek (została już usunięta).