Samsung Wave 3 o twarzy Edyty Herbuś - z-bada-j smartfon dla kobiet

Samsung Wave 3 właśnie trafił do Polski. To smartfon oparty o system operacyjny bada. Samsung zdecydował, że twarzą tego telefonu w Polsce będzie Edyta Herbuś. Ma to być smartfon dla kobiet, ale czy słusznie?

Edyta Herbuś twarzą Samsung Wave 3

Był nagrodzony nagrodą EISA 2011-2012 Galaxy S II, był Galaxy Note, teraz Samsung dał nam nowy smartfon - Samsung Wave 3.

Na początek dobra wiadomość - Samsung Wave 3 kosztuje tylko 1300 zł, a to znacznie taniej niż pozostałe modele z serii Galaxy Samsunga. Wave 3 został wykonany ze szczotkowanego aluminium i może pochwalić się smukłymi rozmiarami (grubość tylko 9,9 mm). Tak jak wymienione wcześniej modele smartfonów również Samsung Wave ma szybki procesor - taktowany zegarem 1,4 GHz i oferuje transmisję HSPA+. Ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali. Ale to już było.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

bada 2.0 czyli Samsung rozwija swój system operacyjny

To, co wyróżnia ten smartfon od innych modeli Samsunga to brak Androida - na smartfonie zainstalowany został autorski system operacyjny koreańskiego koncernu czyli bada 2.0, w ramach którego dostajemy dostęp do platformy Samsung Apps czyli darmowych i płatnych aplikacji od Samsunga. Poza tym najciekawszą nowa funkcją w Samsung Wave 3 jest nowy komunikator internetowy o nazwie ChatON - (obsługuje rozmowy tekstowe i wideo, ma funkcję konferencji). Co ciekawe, identyfikacja użytkowników czatu opiera się na numerach telefonów, a to oznacza większą wygodę w komunikacji.

Samsung Wave 3 o twarzy Edyty Herbuś - z-bada-j smartfon dla kobiet

Samsung Wave 3

Dlaczego Samsungowi nie wystarczy Android?

Czemu Samsungowi nie wystarczy Android? Wiadomo, że Google przejęło Motorolę i będzie pewnie samo chciało zaatakować rynek. Dla bezpieczeństwa warto mieć w zanadrzu własny system operacyjny. Żeby - Jeżeli Google zmieniłby warunki gry z Androidem - nie obudzić się z ręką w nocniku. Android daje większe możliwości, ale dobrze, że Samsung jednocześnie rozwija system bada.

Edyta Herbuś i smartfon - czy to dobre połączenie?

Skoro twarzą tego smartfona została Edyta Herbuś, to Samsung chyba chce kierować ten telefon głównie do kobiet. Zwłaszcza, że ma być on promowany w prasie kobiecej i w kobiecych portalach internetowych. Edyta Herbuś - czy przekona kobiety do zakupu tego smartfona? Mnie jakoś nie kojarzy się ona ze smartfonami, ale ja przecież nie mieszczę się w docelowym "targecie". Galaxy S II i Galaxy Note o wiele bardziej mi się podobają.

Samsung Wave 3 o twarzy Edyty Herbuś - z-bada-j smartfon dla kobiet

Edyta Herbuś twarzą Samsung Wave 3

Czy według Was Edyta Herbuś jest właściwą twarzą dla Samsung Wave 3? Czy celebrytka przekona kobiety do tego telefonu?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: