Samsung Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Samsung kontynuuje swoją tradycję i nadal jest partnerem Igrzysk Paraolimpijskich.

Firma Samsung od dawna angażuje się w sport. Koreańczycy od lat są światowym partnerem paraolimpiady. Najnowsze wieści donoszą, że Samsung został Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio, które odbędą się w tym roku. Jak łatwo się domyślić Samsung będzie partnerem w kategorii sprzęt do komunikacji bezprzewodowej.

Samsung Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Źródło: samsung.com

Jako Ogólnoświatowy Partner Paraolimpijski Samsung ma pełne prawa do używania godła i oznaczenia Igrzysk Paraolimpijskich w swoich kampaniach marketingowych, co z pewnością zostanie wykorzystane, ale jednocześnie Samsung nie może skorzystać z godła Tokio 2020 Paralympic Games.

Zobacz również:

Ten logotyp jest zastrzeżony jedynie dla krajowych sponsorów, którzy mogą używać oznaczeń takich, jak Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 oraz Paraolimpiada Tokio 2020.

Samsung z pewnością tak, jak w latach ubiegłych zdecyduje się wprowadzić na rynek limitowane wersje specjalne swoich flagowych smartfonów w związku z Igrzyskami Olimpijskimi. Urządzenia te zostaną rozdane uczestnikom imprezy i nigdy nie trafią do sprzedaży detalicznej, dzięki czemu posiadać będą wartość kolekcjonerską.

Już niedługo powinniśmy przekonać się, czy Samsung faktycznie zdecyduje się na taki krok. Kilka lat temu specjalnie na Paraolimpiadę w PyeongChang przygotowano specjalna wersję najpotężniejszego wtedy smartfona w portfolio producenta - Samsunga Galaxy Note 8. Po jednym egzemplarzu otrzymał każdy sportowiec biorący udział w Zimowej Paraolimpiadzie w PyeongChang.

W tym roku możemy się spodziewać, że Samsung przygotuje specjalną wersję Samsunga Galaxy S20, ale możliwe, że ujrzymy limitowaną wersję Galaxy Note 20. W tym roku Paraolimpiada w Tokio odbywać się będzie w dniach od 25 sierpnia do 6 września 2020 roku, czyli wkrótce po spodziewanej premierze smartfonów z serii Galaxy Note 20. Samsung zawsze prezentuje nowe modele Galaxy Note na chwilę przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie.

Producent ma jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji, ale z pewnością nie powinniśmy liczyć, że smartfony trafią do sprzedaży detalicznej.

Źródło: sammobile.com