Samsung aktualizuje Androida 10 na Galaxy Note 9

Finalna wersja Androida 10 z One UI 2.0 na Samsunga Galaxy Note 9 pojawi się lada moment.

27 grudnia 2019 roku jest dla Samsunga dniem aktualizacji. Wcześniej informowaliśmy o piątej już wersji oprogramowania układowego w wersji beta dla Samsungów Galaxy S9 i Galaxy S9+. Jak się okazuje to nie jedyne zaktualizowane dziś smartfony. Kolejną wersję Androida 10 z One UI 2.0 w wersji beta otrzymuje także ich większy i mocniejszy brat - Samsung Galaxy Note 9.

Samsung aktualizuje Androida 10 na Galaxy Note 9

Źródło: samsung.com

Podobnie, jak w przypadku Galaxy S9 i Galaxy S9+ jest to już piąta aktualizacja Androida 10 w wersji beta na to urządzenie. Stosowna aktualizacja pojawiła się na urządzeniach z Korei Południowej.

Zobacz również:

  • Świetny rabat na nowiutkie smartwatche Samsunga! Galaxy Watch 5 nawet kilka stówek taniej

Najnowsza aktualizacja dla Samsunga Galaxy Note 9 jest jeszcze mniejsza, niż w przypadku modeli Galaxy S9/Galaxy S9+. Oprogramowanie rozwiązuje dwa główne problemy. Pierwszym z nich jest poprawne wyświetlanie ikon szybkiego dostępu na pasku powiadomień. Oprogramowanie naprawia także błąd powodujący problem z odczytem danych biometrycznych w aplikacjach Samsunga takich, jak Samsung Pass czy Samsung Pay.

Tak niewielka aktualizacja wskazuje, że finalna wersja Androida 10 na Galaxy Note 9 powinna pojawić się lada dzień. Możliwe, że Samsung postanowi zaktualizować Galaxy Note 9 do finalnej wersji Androida 10 jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Źródło: sammobile.com