Samsung być może rozwiązał problemy z masową produkcją Galaxy S21 FE

Wszystko wskazuje na to, że Samsung jednak będzie w stanie wyprodukować wystarczającą ilość egzemplarzy Galaxy S21 FE.

Źródło: winfuture.de

Los Galaxy S21 FE pozostaje stosunkowo niepewny, ale Samsung podobno pracuje nad usprawnieniem jego produkcji. Najnowszy model z serii Fan Edition już przegapił swoją rzekomą premierę z powodu globalnego niedoboru półprzewodników. Według najnowszych informacji, co najmniej jeden południowokoreański operator komórkowy potwierdził, że krajowe plany uruchomienia Galaxy S21 FE nie zostały jeszcze ustalone.

Wczoraj informowaliśmy, że Samsung podobno wyprodukował około 10 000 sztuk Galaxy S21 FE, co jest wyjątkowo małą liczbą. Według nowego raportu, masowa produkcja wciąż trwa, a premiera smartfona ma odbyć się bliżej końca października. Południowokoreańscy operatorzy komórkowi jeszcze nie otrzymali żadnych szczegółów dotyczących wprowadzenia Galaxy S21 FE do sprzedaży.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [27.10.2021]
  • Samsung Galaxy Unpacked 2021 Part 2 już dziś! Jak oglądać event na żywo?
  • Galaxy S21 FE zagrożony! Powodem kolejny niedobór procesorów
Źródło: 91mobiles/@evleaks

Źródło: 91mobiles/@evleaks

Najnowsze urządzenie z serii Fan Edition ma przeczyć dotychczasowym regułom i łączyć flagowe funkcje z bardziej przystępną ceną. To przepis na generowanie dobrych wyników sprzedaży, co oznacza, że Galaxy S21 FE może mieć kłopoty. Biorąc pod uwagę obecny ceny Galaxy S21 5G oraz zbliżającą się premierę Galaxy S22, klienci mogę nie być zainteresowani tym urządzeniem.

Miejmy nadzieję, że Samsung był w stanie zorientować się w tej zagadce niedoboru półprzewodników i będzie w stanie wyprodukować wystarczającą liczbę egzemplarzy Galaxy S21 FE. Oczywiście, wszystko w założeniu, że zainteresowanie tym smartfonem nie osłabnie, zanim trafi on na półki sklepowe.