Samsung i Google przesuwają termin prezentacji "Czegoś WIELKIEGO"

Jutro miała się odbyć konferencja, na której firmy Samsung i Google zamierzały zaprezentować system Android Ice Cream Sandwich i smartfon Nexus Prime. W związku ze śmiercią Steve’a Jobsa została ona jednak przesunięta.

4 października Apple podczas konferencji w Cupertino przedstawiło nowego iPhone'a 4S. W odpowiedzi na to kilka godzin później Samsung zamieścił w serwisie YouTube film, w którym zapowiedział zaprezentowanie 11 października "Czegoś WIELKIEGO". Oczywiście miał na myśli smartfona Nexus Prime oraz najnowszy system Google - Android Ice Cream Sandwich.

Niestety jak pamiętamy, 5 października świat obiegła smutna informacja o śmierci Steve’a Jobsa. W związku z nią firmy Samsung i Google postanowiły przełożyć zapowiadaną konferencję.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]
  • W Messengerze podzielisz rachunek ze znajomymi!
  • Gdzie najtaniej kupić MacBooka? [Aktualizacja 05.12.2021]

"Zdecydowaliśmy, że to nie jest dobry czas na prezentację nowych produktów, gdy cały świat oddaje hołd Steve’owi Jobsowi. Przemysł nigdy nie stracił tak ważnej postaci. Pomimo tego, że wszystko już przygotowaliśmy, uznaliśmy, iż tak należy postąpić" - powiedział Kim Titus, rzecznik Samsung Electronics.

Niestety aktualnie nic nie wiadomo na temat nowego terminu premiery smartfona Nexus Prime i Androida 4.0.