Samsung kontra HTC: i7500 na rynku

Samsung i7500, znany również jako Galaxy, trafił już do sprzedaży. Smartfon Samsunga miał swoją premierę na Tajwanie zaledwie dobę przed debiutem HTC Magic. Data wprowadzenia urządzenia na rynek nie jest przypadkowa - oba smartfony pracują na platformie Google Android.

Samsung kontra HTC: i7500 na rynku

Samsung i7500

Na tajwańskim rynku pojawił się Samsung i7500 (Galaxy) pracujący w oparciu o system operacyjny Google Android. Premiera urządzenia nastąpiła chwilę przed tym, jak do sprzedaży trafił HTC Magic - również działający z systemem firmy Google.

Samsung i7500 oferuje specjalny ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 3,2 cali. Urządzenie posiada 8GB pamięci wewnętrznej, wbudowany 5-megapikselowy aparat fotograficzny (z możliwością nagrywania wideo) oraz GPS. i7500 może łączyć się z Internetem za pomocą modułu Wi-Fi, obsługuje też technologię HSPA. Telefon ma tylko 12 milimetrów grubości i tym samym jest cieńszy od HTC Magic i iPhone 3G.

Dla porównania, HTC Magic również oferuje 3,2-calowy ekran dotykowy, cyfrowy aparat fotograficzny o sensorze 3,2 MP i szereg innych podobnych do Galaxy funkcji (GPS, obsługa Wi-Fi, WCDMA, HSPA). Magic, tak jak i7500, pracuje w środowisku Google Android.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: