Samsung lubi VOD. QLED TV promują darmowe HBO GO i Eleven Sports

HBO GO na 3 miesiące, Eleven Sports, FilmBox Live, VOD.pl i Player.pl na 6 miesięcy – taką promocją Samsung próbuje przekonać do kupna nowych telewizorów QLED.


Samsung QLED TV: niesamowite kolory i nowe funkcje smart

O nowej rodzinie telewizorów Samsunga pisałem niedawno przy okazji ich premiery. W skrócie: cieszą niesamowitymi kolorami, mają dopracowany OS z intuicyjną obsługą.

Samsung lubi VOD. QLED TV promują darmowe HBO GO i Eleven Sports

Teraz Samsung organizuje ciekawą promocję dla fanów (lub potencjalnych fanów) VOD. Okazuje się zresztą, że jest ich całkiem sporo. Spytałem Natalię Dębniak z biura prasowego Samsunga o to, czy firma ma jakieś dane na temat tego, ile osób realnie korzysta z tego rodzaju usług na ich telewizorach.

- Około 70 procent nowych telewizorów Smart TV podłączanych jest obecnie do Internetu. Największą popularnością cieszą się aplikacje filmowe - usłyszałem w odpowiedzi.

HBO GO na 3 miesiące

Wszyscy kupujący teraz nowe modele dostaną na 3 miesiące dostęp do HBO GO. Jeśli nie mieliście wcześniej dostępu do filmów i seriali HBO, w te pierwsze trzy miesiące polecam obejrzeć:

Samsung lubi VOD. QLED TV promują darmowe HBO GO i Eleven Sports

"Westworld", HBO

Oczywiście to tylko te w miarę nowe seriale, oprócz tego czeka sporo starszych, jak choćby pierwszy sezon „Detektywa”, niedoceniona świetna „Długa noc” czy coś dla fanów technologii i startupów, a mianowicie „Dolina krzemowa”.

Sport, filmy, dziwni YouTuberzy

Fani sportu ucieszą się z dostępu do materiałów Eleven Sports. Ponad 1500 filmów i seriali czeka z kolei w pakiecie FilmBox Live.

Samsung lubi VOD. QLED TV promują darmowe HBO GO i Eleven Sports

Ja szczególnie polecam „Wielkie Teorie Darwina” na Player.pl, czyli serial komediowy Grupy Filmowej Darwin, która najpierw zabłysnęła na YouTube. Mnie osobiście cieszy, że ci utalentowani artyści nawiązali komercyjną współpracę z Playerem i mogą zarabiać na tworzeniu filmów.

VOD w Smart TV

Promocja może sprawić, że świat VOD poznają nowi użytkownicy. Ostatnie miesiące to wyraźny wzrost popularności tego rodzaju usług w Polsce. I choć przeważnie piszemy na PCWorld.pl o Netfliksie, HBO GO, ShowMax i Amazon Video, to pamiętajmy, że usług jest więcej.

Natalia Dębniak podkreśla, że oglądanie treści z serwisów VOD jest na nowych QLED-ach bardzo wygodne.

- W nowych telewizorach rozbudowany został interfejs użytkownika Smart Hub, który zapewnia wygodniejszą i łatwiejszą nawigację po zasobach dostępnych w ramach Smart TV. A aplikacja Smart View dla urządzeń mobilnych z systemami Android i iOS zapewnia dostęp do znanego z telewizorów interfejsu Smart Hub. Dzięki temu z poziomu smartfona można przeglądać dostępne treści oraz wybierać i uruchamiać programy na telewizorze - tłumaczy Natalia.

- Poza tym, użytkownicy Samsung Smart TV jako jedyni mogą korzystać z aplikacji Eleven Sports - dodaje moja rozmówczyni.

Jak odebrać pakiet Smart Pack dla Samsung QLED TV?

Postępuj według instrukcji udostępnionej przez firmę Samsung:

Samsung lubi VOD. QLED TV promują darmowe HBO GO i Eleven Sports