Samsung odpowiada Apple. Najwydajniejszy Galaxy już 28 kwietnia

Samsung zapowiedział nową konferencję z cyklu Galaxy Unpacked. Koreańczycy przekazali, że zobaczymy na niej najwydajniejsze urządzenie z serii. O jaki produkt chodzi?

Samsung rozesłał zaproszenia na kolejną konferencję prasową. Wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked odbędzie się 28 kwietnia 2021 roku. Koreańczycy zapowiedzieli, że zaprezentują najwydajniejsze urządzenie z serii Galaxy. W chwili obecnej nie wiemy o jaki produkt chodzi, ale prawdopodobnie będą to nowe laptopy Galaxy Book lub ulepszona wersja Samsunga Galaxy S21 z procesorem graficznym zaprojektowanym przez AMD.

Galaxy Unpacked 28 kwietnia 2021

Galaxy Unpacked 28 kwietnia 2021

Wydarzenie Galaxy Unpacked rozpocznie się 28 kwietnia 2021 roku o godzinie 16:00 czasu lokalnego w naszym kraju. Będzie to już trzecia konferencja Galaxy Unapcked w tym roku. Wcześniej konferencje prasowe zorganizowano w celu prezentacji modeli z rodziny Galaxy S21 oraz przedstawicieli Galaxy A na 2021 rok.

Materiał promocyjny, który został umieszczony na platformie YouTube zdaje się potwierdzać plotki o premierze nowego laptopa. Na rynku mają pojawić się trzy modele - Galaxy Book Pro, Galaxy Book Pro 360 oraz Galaxy Book Go.

Topowe komputery Samsunga konkurować będą z MacBookami. Na pokładzie wyświetlacz AMOLED, modem sieci komórkowej oraz procesory Intel 11 generacji.

Inną możliwością jest premiera nowych składanych urządzeń, ale na to raczej za wcześnie. Nowy Galaxy Fold powinien pojawić się okolicach wakacji.

Zapoznaj się z naszym kalendarium smartfonowych premier.

Źródło: Gizmochina.com