Samsung otwiera sklep obok Apple Store. Sprzedaje smartfony Galaxy S II za 2 dolary!

Jutro do rąk pierwszych szczęśliwców trafią najnowsze iPhone'y 4S. Nic dziwnego, że obok sklepu Apple w Sydney zbiera się już tłum ludzi. Ale zaraz...Oni nie czekają w kolejce po iPhone'a, ale Samsunga Galaxy S II!

Najnowszy smartfon Apple - iPhone 4S - bije rekordy przedsprzedaży. Jutro trafić ma do rąk szczęśliwców w wybranych krajach, wśród których znalazła się również Australia.

I to właśnie w kraju kangurów dzieją się bardzo interesujące rzeczy związane z najnowszym "dzieckiem" giganta z Cupertino. O co chodzi?

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14, iPhone 13 mini, iMac 24" [28.07.2023]

Otóż na nosie Apple postanowił zagrać jego najzagorzalszy w ostatnim czasie "patentowy wróg", czyli Samsung. Obok szykującego się do wielkiej premiery sklepu Apple Store w Sydney koreańska firma otworzyła własny sklep typu "pop-up". To jednak nie wszystko. Codziennie bowiem do piątku włącznie oferuje klientom możliwość skorzystania z bardzo interesującej promocji polegającej na tym, że pierwszych dziesięciu z nich codziennie będzie mogło kupić smartfona Galaxy S II za zaledwie 2 dolary! Normalnie kosztuje on w Australii ponad 800 dolarów.

Jaki jest widoczny efekt tej promocji? Ano taki, że to pod sklepem Samsunga a nie Apple więcej ludzi nocuje czekając na jego otwarcie o 8 rano (przynajmniej było tak jeszcze w środę rano).

Prawdopodobnie proporcje te wkrótce się odwrócą. Nie zmienia to jednak faktu, że Samsungowi udało się nieco ośmieszyć Apple.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: