Samsung po raz pierwszy aktualizuje słuchawki Galaxy Buds+

Nowe słuchawki True Wireless otrzymały właśnie nowe oprogramowanie układowe.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ zostały zaprezentowane razem z flagowymi smartfonami z rodziny Galaxy S20 oraz składanym Galaxy Z Flip na wydarzeniu Galaxy Unpacked w lutym.

Samsung po raz pierwszy aktualizuje słuchawki Galaxy Buds+

Źródło: samsung.com

Niedługo po premierze Samsung udostępnił pierwszą aktualizację oprogramowania układowego dla najnowszych słuchawek True Wireless. Producent obiecuje, że po zainstalowaniu aktualizacji słuchawki zaczną pracować stabilniej. Chociaż do tej pory użytkownicy nie narzekali zbytnio na działanie najnowszych słuchawek to cieszy fakt, że Samsung stara się dbać o swoich klientów.

Zobacz również:

  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
  • Galaxy Buds 2 - oficjalne animacje parowania i opcje kolorystyczne
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [13.09.2021]

Samsung wcześniej wydał już pierwszą aktualizację dla swoich najnowszych flagowych modeli Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Oznacza to, że pierwsi posiadacze nowych urządzeń koreańskiego giganta będą musieli zaktualizować swoje smartfony i słuchawki od razu po wyjęciu z pudełka.

Najnowsza wersja oprogramowania układowego dla słuchawek Samsung Galaxy Buds+ posiada numer wersji R175XXU0ATB5. Aktualizacja waży zaledwie 1,21 MB.

Samsung w oficjalnym dzienniku zmian informuje, że wprowadzono zmiany, które poprawiają stabilność i niezawodność pracy słuchawek.

Mówi się o tym, że najnowsza wersja oprogramowania dla słuchawek Galaxy Buds+ rozwiązuje problemy, z którymi spotkali się mieszkańcy Korei Południowej. Mowa o występowaniu niepożądanego szumu podczas korzystania ze słuchawek.

Aby zaktualizować oprogramowanie układowe słuchawek Galaxy Buds+ należy posiadać urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android z pobraną aplikacją Galaxy Wearables. Po jej uruchomieniu program powinien automatycznie sprawdzić dostępność aktualizacji i poinformować użytkownika o możliwości przeprowadzenia aktualizacji.

Alternatywnie można ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji. W tym celu należy przejść do zakładki Galaxy Buds+ w aplikacji Galaxy Wearables i wybrać Aktualizacja oprogramowania, a następnie Pobierz i zainstaluj.

Źródło: galaxyclub.nl